reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ło matko, 113100 zl.... :szok:

Sencilla ja wczesniej w ogole nie zwracalam uwagi na te szczepienia, wczoraj dopiero rozmawialam z kolezanka z Polski i podala mi tego linka i napisala, ze na niektore choroby nie zaszczepili.. Gdybym wczesniej znala sklad, to chyba tez bym na niektore nie szczepila....:dry::no:
 
reklama
Mówię Wam, że holenderskie mamy nigdy nie przestaną mnie chyba zadziwiać.

Moje spostrzeżenia z ostatnich kilku dni...

- Mama paląca przy małym dziecku, dmuchająca mu prawie w twarz dymem - taki widok widziałam już kilka razy.
- Widok z dzisiaj, z zakupów. Mama przyjechała autem z 4 letnią córką i niemowlakiem. Dziewczynkę zabrała ze sobą na zakupy, a śpiącego niemowlaka w foteliku zostawiła samego w aucie na parkingu pod sklepem. Słoneczko przygrzewa, a tu zero uchylenia szyby i do tego on sam całkiem. Co prawda widziałam jak wracała po jakiś 15 minutach, ale nadal mi się to w głowie nie mieści.
- I widok z moich ostatnich, środowych zajęć z basenu. 2 mamy skaczące do głębszego basenu z dziećmi-niemowlętami na rękach....Bardzo to mądre, heh.
A potem po zajęciach, dzieciaki z mokrymi głowami pakowane do siodełek rowerowych i w drogę...heh
 
Iguana, ja tak samo ostatnio widzialam na placu babcie z wnuczkiem. Babcia palila papierosy i dmuchala prosto w buzie dziecka. Normalnie bylam w szoku, co najlepsze - to Polka, bo jak maly chcial zjezdzac ze slizgawki, to sie niecierpliwila (choc zjechal tylko 2 razy) i z podniesionym tonem pytala czy JUZ STARCZY?! TO DO DOMU:szok: masakra...

A z tym niemowlakiem w foteliku w aucie:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: ja bym zadzwonila na policje z miejsca... Tak samo zareagowalabym jakby w aucie byl pies, nie mozna tego tolerowac :no:


Dziewczyny pisalam wam, ze Tomek juz sie obraca z plecow na brzuch. A co dzisiaj odkrylam? Że on jak lezy na brzuchu, to unosi pupe do gory i staje na kolanach :szok: oprocz tego zachowuje sie jak ziemia - krazy do okola wlasnej osi, jak go poloze bokiem do mnie, to za jakis czas juz lezy do mnie tylem :szok:
 
Ostatnia edycja:
hejka ... a ja wlasnie wstalam:sorry2: i ...juz mnie glowa nie boli:tak: - pada dziewczynki jupi:-D...
Moj M juz sie szykuje do meczu:tak:przekaski z kawiorem juz sa Facebook i taca z serami :-) no i piwko.... co kochane obstawiacie?
Sencilla ciebie nawet nie pytam....:-p:-D:-)
 
Aniahaven, u nas spannend jest ;) ale moj maz obstawia i swoich, i naszych, bo on taki dobry chlopina ;-):-D

Ania, to co, wyjawiamy babeczkom nasza slodka tajemnice?.. ;)

dziewczyny, jakie zaklady? ja obstawiam dzis 2:1 dla nas.
 
Ostatnia edycja:
reklama
KIBICUJECIE DZIS???:confused::-)
 

Załączniki

  • polska.jpg
    polska.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 14
  • polska-czechy-transmisja-online-fl.jpg
    polska-czechy-transmisja-online-fl.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 22
Do góry