reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dzieki dziewczyny,
pytalam dlatego, bo moja Mama przylatuje wlasnie tego dnia do nas i ciekawa bylam, czy zdazymy wrocic z lotniska. Ale zdazymy :) super, bo moja Mama to jest fanka futbolu :tak::-)
 
Finał ME 2012 - Wyniki na żywo w Interia.pl - wyniki live score, piłka nożna na żywo

wujek google rzadzi ;)

cholera, chciałam być pierwsza i nie zdązyłam haha

hihi Madziula nastepnym razem postaram sie wolniej:cool2: albo sie tutaj spoznie...:tak:
Sencilla a mowilam ci ze moja mama to tez fanka futbolu?:-D ostatnio tak sie wydzierala kibicujac POLSCE za Karina wreczyla jej zolta kartke za zachowanie,hihi:-);-)

my juz po obiadku...ide sie powyciagac na kanapie bo glowa mnie dalej tak boli ze :szok: paracetamoltje nie pomoglo:wściekła/y:nawet 3 nic nie zdzialaly ehhhh
 
a ja w finał o 20.45 mam być w Pyrzowicach a stamtąd ok 1h autem do domu (z moją siostrą pewnie dłużej)....buuuuuuuuuuuuu i nei zobaczę Polski grającej w finale:sorry:
 
reklama
Do góry