reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Madziula, mi nozki puchly, bardzo, w ostatnim miesiacu, ale pierscionki nosilam do konca, musialam sciagnac dopiero przy porodzie, bo cos tam mi do palca podlaczali :) ale po porodzie od razu wlozylam. Ja to mam cienkie paluchy, moze dlatego.
 
reklama
ja tez mam cienkie paluchy i nosilam... :tak: ale czasami mialam gorsze dni i tez mi puchly:sorry2:a rozmiar butaa powiekszyl mi sie o 1 ale na szczescie wrocilam juz do poprzedniegi hihi...
te kwatuszki mi sie tez bardzo podobaja:-).. i jakigos kasztanka z wedel tam zapakuje i bedzie:tak::cool2:
aOla ja mysle ze 2-3euro per kind is ok... 10euro to troche za duzo jak dla mnie...

u nas zbieraja po 1euro bo im braklo do czegos ale jeszcze nie wiem co mamy kupily:sorry:

u mnie w kuchni szarlotowy zawrot glowy- pachnie cudnie:-D
 
omg mi tam moze minimalnie palce, bo mam takie dni ze czuje raz ze obrączka jest luźna a na drugi dzien obciera,ale nie na tyle ze musze sciagnac, no zobaczymy, ostatni miesiąc przede mną:)

nana19 dobrze rozumiem ze ta jedna stopa została wieksza???
 
Nie no MADZIULA obie stopy mi urosly:-D he he.Chociaz powiem ci ze najpierw zaczela mi puchnac prawa stopa a pozniej lewa ,no i czuje ze ta prawa jest ciut wieksza niz lewa tzn jak mam buty to czuje ze prawa stopa ma ciasniej w bucie.Tez myslalm ze mi wroca stopki do poprzednich rozmiarow ale poki co nie :-(

Poprawilam sie w moim poprzednim poscie coby juz nie bylo ze jedna stopa mi tylko urosla :-D
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • domowa-szarlotka-3.jpg
    domowa-szarlotka-3.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 15
Szkoda ze my piekarnika nie mamy ,mniam...

MADZIULA widze ze macie juz imie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry