reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
WITAJCIE
aOLA przypomnialo mi sie ze kiedys takie roze umialam robic ,babcia mnie nauczyla :-)Super dzieki za przypomnienie.

ANIAHAVEN no powiem ci ze ja tak samo mam z waga .Dopiero jak Tymek mial 8 m moglam zalozyc znow obraczke ,no a waga zaczyna od niedawna spadac.Wczesniej cwiczylam ,biegalam ,dieta eh nic nie pomagalo.Teraz nie robie nic szczegolnego i samo sie normuje.
 
Ostatnia edycja:
aOla ja wczoraj znalazlam takie Google Afbeeldingen resultaat voor http://www.slubclick.com/blogs/slub-paulina/wp-content/uploads/2010/11/0_Blog.jpg tez mi sie bardzo podobaja i...chyba mniej pracochlonne:-)
do srodka mozna jakas czekoladke i ...klaar!

Aniu, dziekuje za inspiracje!
Zrobimy takie na dzien nauczyciela, u nas jest we wtorek.

The Hague,
odnosnie Twojego linka o szczepieniach...
Coraz wyrazniej i czesciej slyszy sie ostatnio o ryzyku, ktore niosa za soba szczespienia, zwlaszcza tak wczesnie.
Slyszalam o tych glosach juz bedac w ciazy z Antosia, ale szczepilam ja. Po tym czasie poczytalam bardzo duzo i poogladalam (polecam filmiki na you tube z prof. Majewska). Uwazam, ze to jest oczywiscie osobista decyzja kazdego rodzica. Jesli rodzic decyduje sie na nieszczepienie dziecka, zazwczyaj musi stanac twarza w twarz z -powiedzmy to szczerze-brakiem akceptacji otoczenia, poniewaz utarlo sie, ze tylko szzepione dziecko bedzie zdrowe i uniknie chorob i poniewaz "robia tak wszyscy". Tymczasem wielu rodzicow decyduje sie wlasnie na nieszczepienie dziecka w trosce o jego zdrowie.
Dla nas ta decyzja byla trudna, rozwazylismy wszystkie za i przeciw, ale ostatecznie zdecydowalismy sie, aby nie szczepic Liljany.
Mysle, ze to byla dobra decyzja, w CB byli lekko zdziwieni, ale zaakceptowali ta decyzje i zapisali skrzetnie w ksiazeczce.
Zachecam nie tyle co do nieszczepienia dzieci, ale do zapoznania sie z mozliwymi negatywnymi skutkami szczepien, a zwlaszcza ze skladem szczepionek.. Jak dla mnie osobiscie sklad ten jest przerazajacy...
 
Ostatnia edycja:
prosze bardzo
moje dzieci przyniosły ze szkoły kartkę że od jutra przez 3dni będzie puszka do której można wrzucić kase na prezent dla swojej nauczycielki i potem coś jej za to sie kupi Myśle że pomysł fajny tylko nie wiem ile dać Ja musze razy dwa bo dwójka dzieci Znając holendrów to pewnie miedziaki wrzucac będą.........
jak myślicie 10e będzie dobrze?

załuje że nie zamówiłam wczesniej kubeczka z decykacją (allegro)....

coś bym chciała dac jeszcze Pani na zakończenie roku
 
Ania własnie zobaczylam to co wkleiłaś i chyba takie zrobimy na dzień nauczyciela a na zakończenia to moje z bibuły
noi chciałam dac jeszcze drugiej Pani ze szkoły do której chodzą na indywidualne zajęcia z nauki hol
 
reklama
Tak MADZIULA po 8 m i to tak na sile ja wlozylam.NO a sciagnac ja mosialam juz w 5 m ciazy bo tak mi dlonie puchly.Nie no nie wszystkie kobitki puchna ,ja mialam zatrucie ciazowe to dlatego.I stopy mi urosly ,myslalam ze po jakims czasie jak opuchlizny zejda to bedzie jak kiedys no i buty ciasne:-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry