reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

no wlasnie, Liljanka zawsze wyciagnie tyle, ile potrzebuje i starcza jej na 3-4 godziny. A ten laktator.. dobija mnie to. wlasnie odciagam, ale za 2 minuty musze isc, bo sa urodziny TOsi w peuterspeelzaal.. pozniej do dentysty, na lekcje plywania i wywiadowka MArysi.. NIe ogarniam swiata.. a jutro do pracy. musze kupic modyfikowane po drodze, bo po prostu nie wydoje tyle, ile trzeba. :zawstydzona/y::-(
 
reklama
Sencilla nie denerwuj sie ,ja pamietam jak jamachalam recznym chyba z godzine i nawet bardzo 10 nie bylo:baffled:Ale po 2 dniach sie ruszylo:tak:

Iskierka no tak to z dziecmi jest ,trzeba im czas zorganizowac:tak:
Astrid ja obstawiam ,ze we czwartek urodzisz:-D:-D

lece po Miska...
 
czy możecie podać mi miejsce, gdzie mogę wysłać starego, żeby nie wracał tak z rok:p? chryste, mam dość tego gościa wrrrrrrrrrrrr. nie wiem, czy to jakieś przesilenie. normalnie drzemy tak koty, ze to sie pale nie miesci. Zle spałam. Buba budził się co chwile, noc pełen suchych kozuch... no wszystko na nie!
 
Astrid właśnie o co chodzi z tym alarmem? Bo też go słyszę od czasu do czasu.

carinio ja najchętniej bym urodziła drugie i żyła bez chłopów hahahaha :) Głowa do góry będzie dobrze :)
 
sencinllionku nic się nie martw może dasz jej mieszkankę a potem pierś die rozhula jakoś na latku . nie przysparzaj sobie więcej stresu. jutro ważny dzień więc zrelaksuj się kochana ;)))) wszystko będzie ok daj czas czasowi ;P

ja też spalam kiepsko o 5 już Dzwonił budzik M potem poszłam spać i wstalam z bólem głowy i też coś miałam z noskiem slash gardelkiem. poratowalam się rosolkiem i popijam herbatke . myślę że to ta zmiana pogody taka gwaltowna ...
 
Astrid właśnie o co chodzi z tym alarmem? Bo też go słyszę od czasu do czasu.

carinio ja najchętniej bym urodziła drugie i żyła bez chłopów hahahaha :) Głowa do góry będzie dobrze :)

Gdzieś słyszałam, że to co miesiąc sprawdzają czy te alarmy działają. To coś z bezpieczeństwem jest związane, ale do końca nie wiem, w jakiej kwestii :confused:

http://demotywatory.pl/3340543/Dobre-wychowanie - to mi się skojarzyło z tutejszym podejściem do ogółu... pani w urzędzie/sklepie/gdziekolwiek może mieć zły dzień, nienawidzić ludzi itd. ale się uśmiechnie :D
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny :)

ja juz melduje sie na miejscu :) ihaaaaa

przeleciałam wszystkie strony ale za duzo zeby ogarnąc naraz:) teraz bede na biezaco :)

dobrze juz byc w domciu , chodz pogoda nas piekna nie przywitała no ale wszedzie pada :)

po powrocie wyciagnełam ze skrzynki pocztowej ogromny stos gazetek, i prawie wszystkie pomaranczowe w srodku :) szaleja przed euro :) ale podoba mi sie w holandii to ozdabianie ulic, tak jakos przyjemnie:)

na dniach zabieramy sie za konczenie pokoiku dla malutkiej :) tapetowanie i malowanie, i jeszcze stos prania mnie czeka :)

alarmy sprawdzaja kazdego miesiaca bodajze w pierwszy poniedzialek, cos takiego o 12 w południe ;)

TheHague nie wiem czy nie za pozno ale kopniak w tyłek na szczescie :)

Sencilla zdjecia mi migneły :) fajniutką masz córcie ;)

Astrid Iskierka pewnie juz czekacie z dnia na dzien kiedy sie zacznie ??? ojej ale ten czas szybko leci :)
 
reklama
Do góry