reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Astrid ja tez bym chciala zeby dziadkowie byli na chrzcie. My jedziemy w sierpniu do Polski, ale chcialabym ochrzcic dziecko przed taka dluga podroza.......
 
reklama
Anp gratulujemy ze dziecie juz ochrzczone i ...fajne fotki...
Iskierka nie daj sie masz racje...:angry: lepiej od razu mowic co sie mysli a nie potem sie meczyc z nimi...
Sencilla mrozic w zamrazarce tez mozesz do 6mies wtedy trzymasz nawet - ja mrozilam w pojemniczkach na lod /kostkarki/ a potem mu kosteczki wyciagala moja mama i pogrzewala tylko:-D - a jak braklo to znowu dwie kosteczki i nic sie nie marnowalo...

Gosiu fajna metoda zmotywowania meza do wyjazdu do PL - chyba wyprobuje na swoim M..:-D
Robalku - bardzo wazne jest nastawienie - daj znac jak bedziesz cos wiedziala..

Ale sie usmielam z tych plaszakken:-D:-D:-D:-D:-D dobre...

a moj M sie juz pakuje to juz 4tydzien bez niego bedzie...:zawstydzona/y: i znowu sama...

dobranoc...

My tez ogrzewanie zalaczylismy:szok::wściekła/y: - skandal normalnie zeby tak zimno bylo - i jeszcze taka temp i deszcze przez 2 tyg zapowiadaja:baffled: Karola mnie dzis glowa od rana tez bolala - troche sie przespalam ale i tak mi dokuczala... poza tym dzieciaki zdewastowaly swoj pokoj:zawstydzona/y: -taka nuda popoludniowa ze hej...
 
Mnie też zimno - nawet grube skarpety wlożyłam...
Ogólnie to n iezbyt dobrze sie czuję. Mała mi fika w brzuszku, ale boli mnie to spojenie i całe podbrzusze tak, że ledwo chodzę.
A chodze tylko na jednej "trasie" - sofa-toaleta i toaleta-sofa:-D
 
halo, bry wieczor, przyszlam powiedziec dobranoc, pograli caly wieczor w karty, potem pogoda na jutro z Jerzym Sturem i padam.

anp pochwalila dzielnie sie spisaliscie ! :p

Iskierka, przejdzie mu, musi zrozumiec, ze wszystko wszystkim, szacunek do matki musi byc ale w pierwszej kolejnosci do zony ktora jest przy rozwiazaniu , to powinien byc jego prorytet, nie wakacje rodziny w NL.
:confused:

Ania haven dobry pomysl z tymi kostkami ! dobrze pomyslane!

branoc!
 
Mnie też spojenie boli, a młoda mi wywala stopy w bok. Mówię jej, że chyba ją pogrzało coś i wychodzi nie w tym kierunku, co trzeba :rofl2:. Też kursuję na trasie łóżko-toaleta :baffled:.
 
Sencilla roznie rozniscie, minimalnie 125ml, najczesciej chce dokladke to wychodzi okolo 140-160-180, a pare razy nawet potrafil 200ml wypic..
 
reklama
Sencillko z moim to roznie bywa... On i czasami nawet co 1,5 godziny wola... mialam zamrozonych 9 pojemniczkow, zostaly mi juz tylko 3. nie wyrabiam z mlekiem, za niedlugo bede musiala go juz dokarmiac modyfikowanym... :-( no ale ogolnie to ja mu daje zawsze jak widze ze sie juz denerwuje (zawsze ma nerwy tylko z powodu glodu). zdarza sie ze je co 3-3,5 godziny, ale to rzadkosc...
 
Do góry