reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ja ostatnio na torbę która ważyła 35kg i fotelik samochodowy dosyć duży zapłaciłam przewoźnikowi 30e.. i jak latam samolotem to biorę bilet bez bagażu, a bagaż daję przez przewoźnika.. bo w ryanarze płacę za 15kg - 20e ;/ Kosmos.

A co do PKP. Nawet wczoraj na ten temat gadałam z koleżanką. Ona z Poznania do Tarnowa jedzie 11h i płaci 110zł. a teraz zdecydowała, że będzie latać samolotem z Poznania do Krk bo otworzyli tą tanią linię OLT express i za bilet w jedną stronę płaci 99zł... a jest w godzine w KraKOWIE... Też jak dla mnie kosmos...


a prawa jazdy dalej nie znalazłam... za to znalazłam w lodówce kawałek drewna, w szufladzie zdjęcie z potrfela noi tą kartę do bankomatu za kaloryferem...
 
reklama
7axe7, mam nadzieje, ze znajdziesz to prawko..
jesli moglabym cos delikatnie zasugerowac.. to poradzilabym, aby Miska nie miala dostepu do takich rzeczy.. dokumenty, portfel czy pieniadze to nie sa zabawki dla dziecka...dzieki temu unikniecie takich sytuacji, jak ta teraz.
 
No i pogoda sie... zepsula :wściekła/y::wściekła/y:
Odebralam dzis paczke z prenatala - baby doos. no i powiem wam ze tam nic ciekawego nie bylo. blije doos byl sto razy lepszy.
Jutro dzien dziecka, macie jakies prezenty dla maluchow? ja zaraz wybieram sie po 'gadajacego' nijntje dla synka :)
I wrzucam wam fotke mojego SUPERTOMCIA :D
601433_471448642870940_528617859_n.jpg taki ciezki ze babcia go nie mogla jedna reka utrzymac hahahah :D
 
dziewczyny jak mam się zachować Już któryś raz syn mi mówi że kolega go uderzył Nie pozwalam się bić ale nie chce żeby był popychadłem Piotr jest niski jak na swój wiek poniżej centyla więc posturą nic nie wskóra Oddac nie chce choć mu mówię żeby oddał On taki bardziej mazgaj Nie lubi się bawić z chłopcami Jest delikatny w zachowaniu Woli zabawę z dziewczynkami bo jak mówi są spokojniejsze
Nie chce robić cyrków w szkole tym bardziej że musiałabym męża wysłac na rozmowę Rodzicom tego łobuza urodziła się teraz córcia Oni w ogóle jacyś dziwni tylko z petem w buzi chodzą (do wózka dymek puszczają!) i jako jedyni się nie uśmiechają Piotr od sierpnia będzie w 3grupie z tymi chłopakami
 
Sencilla Tatuś dał do zabawy i nie przypilnował. Ja jej mojego portfela za Chiny ludowe nie daje. Ale już ma nauczkę - prawo jazdy się znalazło. Było między meblami!

Dziecko padło, spadam do kąpania i do spania................
 
reklama
Ja tak samo jak Sencilla poruszylabym ta sprawe w szkole, bo skoro rodzice zachowuja sie nieciekawie to nie ma po co do nich z tym isc i jeszcze sie klocic. szkola to lepiej zalatwi.
 
Do góry