reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ROBALE bo ja znam ten typ,sama nie raz ledwo zywa ale do pracy mussss:-D Kobito zakombinuj cos bo ja juz nie moge wytrzymac czy ty jestes czy nie jestes:-D

.MEGAWATKU ale ci zazdroszcze tego grila ,ale moze niedlogo i my bedziemy mili miejsca to sobie zagrilujemy:-)

AYNI nudy bez ciebie:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iskierka to jak ja liczyłam zanim przyjechaliście po psiaka że masz termin na wrzesień, coś musiałam pomieszać :zawstydzona/y:, co do wymiotów nie wiem może to po rybce którą na śniadanie zjadłam

Nana no dziś M postara się pojechać po test, wczoraj po 21 wrócił do domu. Nie wiem co wyjdzie boję się okropnie, nawet jak negatyw będzie to powtórzę 1 czerwca
 
Robaczek jest w ciąży, tylko się z tym kryje ;-).

kochana jak się potwierdzi drugie będziecie o tym wiedziały, dopiero szum będzie na forum haha:-D:-D, tka się będę cieszyć. M to juz plan układa na 15 lat ha ha, wariat, mówię mu żeby się nie cieszył bo wymioty jeszcze o niczym nie świadczą.
 
Ostatnia edycja:
Znalazłam w polskich sosikach knorra - smażony makaron po chińsku, przynajmniej nudle się zje, bo tak leżą i nie ma co z nimi zrobić. Poza tym... lenię się.
 
Ja też;-)
Co macie w planach, iskierki nei pytam bo ta jak zwykle sprzątanie ;-)
Hahahaha, a ja już od pól godziny siedze na 4 literach bo mam zrobione to co zaplanowalam. Inna sprawa, że mam jeszcze robotę - pranie do poskladania, ale tego tak nie cierpię.......
Zaraz ide drugie pranie na dwor wywiesic i pobuszować w lodówce bo cos mi w brzuszku burczy:tak:
 
reklama
leń się leń, zaraz Ci się skończy :tak:, wtedy brykę pod pachę weźmiesz i jazda na spacer :-D. Fajnie że latem urodzisz, tak przynajmniej mi się wydaje, takie bobasy w bodach samych słodko wyglądają
Dzisiaj do położnej przyszło małżeństwo z malusią córką w wózku. Nie znam się, ale przy takiej temperaturze, to trochę przegięli: mała była w bodziakach długich (chyba miała dwie warstwy tych bodziaków), bucikach, niedrapkach (ok to rozumiem), na to gruby kocyk do owinięcia i jeszcze na maxi cosi gruby kocyk, z materiału, który skojarzył mi się z moim puchatym szlafrokiem, w którym się można ugotować, jak jest ciepło :szok:.
 
Do góry