reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ja zaraz do lekarza wybywam, krew do badań zostawić, kontrolny test na poziom TSH.

AniaHaven, wybrałam opcję z tą lepszą dzielnicą.

Mam pytanie/prośbę do Mam z Hagi i okolic...Jak natraficie na jakiś kontakt, ogłoszenie nauczyciela udzielającego prywatnych korepetycji z angielskiego to proszę prześlijcie mi namiary...Najlepiej native speaker (British lub American).
 
reklama
Aniu pytalas ktory raz juz ide z Kuba : 4 i tez mi sie nie usmiecha tam chodzic bo oni w niczym nie pomagaja dietetyk u ktorego bylismy byl do dupy:-D

Iguana ja mam tak samo jak chodze do CB ze wydaje mi sie ze wszyscy mysla ze dziecko ma dziecko a juz nie wspomne co ja czuje w szkole odbierajac Kube, ale ja sie tym wogole nie przejmuje.

Ja spadam dalej sie przeprowadzac....:-(
 
dzien dobry :)

Aniahaven jestem pod wrazeniem Twojego planu dnia :) perfekcyjna mama :)

anetka888 gratuluje odebrania kluczy i nie zazdroszcze mandatu, wiem cos o tym :)

Iguana tez gratuluje wyboru mieszkania chodz nie doczytalam w koncu gdzie :) tyle piszecie ze nie jestem w stanie nadrobic z 2 dni ;)

w PL upał, wygrzeje sie i wracam do NL :)

aaa carinio miło Cię widzieć :)
 
hejka
moje dzieci pojechały na wycieczkę szkolną do zoo do Rotterdamu a ja....popłakałam się z emocji Musze się zająć sprzataniem bo nie usiedzę do 16
 
Witam Panie:-)

ANETKO a to sie wam przytrafilo.Pamietam jaka my ledwo wsiedlismy do auta ,a moj D ma w zwyczaju zapinac pasy dopiero w czasie jazdy.No i ujechalismy 50 m a tu policja i 90 e do zaplaty za brak pasow.No ja tylko 90 ale i tak zla jestem bo maz tak robi do dzisiaj chyba mi na zlosc.

ANIAHAVEN :szok:nie dla mnie taki plan zestresowalbym sie ale dla mojego D to warunki idealne.On wtedy czuje ze zyje:-D No ale jak jestesmy w pl to niestety kazdy dzien taki napiety.

ROBALE jak sie masz:-)chyba do pracy polecialas:-D
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry,u mnie wlasnie byla kolezanka na kawie i ciasteczkach,karmie mala i wyruszamy zlapac troche slonka...Ania,co za plan dnia!jestem z Toba,dasz rade!wszystko w spokoju zdazysz,znajac Ciebie :)
 
Dzien dobry.
Pogoda jak marzenie, szkoda że nie mogę się opalać...... W ogóle nie daję rady na słoncu....
Mam tak pieknie na ogrodku (przestrzeń i słońca cały dzień), że moj mąż sie śmieje, że jak sie mała urodzi to nie bede musiala chodzic na spacery tylko wózek na slonku postawię:-D
Ja dziś długo spałam. Wczorajsze sprzatanie troche mnie wymęczylo i padlam jak zabita. Rano wyslalam domownikow do pracy/szkoly i znow zasnelam - wstalam niedawno.
Muszę nadgonic trochę z praniem i posegregować te dokumenty, bo sie tam nazbieralo roznego śmiecia...
Ale to za chwilkę - mam czas do 15.00.:-D
 
Dzień dobryg
Pogoda super i wieczorkiem odpalamy grilla.

Iguana
przykro mi z powodu Twojej. Niestety taka kolej rzeczy.
carinio bardzo ładna sukienka a maluszek słodziak
aniahaven plan wypchany na maxa
anetka880 wstaw fotkę buldożka. Ja mam mopsika i mieszańca. Z tym mandatem to przesadzili.
 
Bry

Aniuhaven
matko jedyna ile Ty żeś zapłaciła!:szok:, strasznie dużo.

Anetko
buldogi są takie zabawne:tak:

aOla
daj znać jakie dzieci mają wrażenia po wycieczce:-)

Nana
a skąd wiedziałaś że do pracy poszłam ;-), rano dobrze się cuzłam więc myślę pójdę im pomóc, ale co ty przed ósmą wymioty, później już się taka zmęczona czułam że o 10 poszłam do domu i tka przespałam 2 godzinki

Sencilla fajnie zacząć dzień od ploteczek :)

iskierka
a termina właściwie na kiedy masz

megawatek
miłego grillowania wieczorem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robaczku, termina mam na 11 lipca, ale moje oboje dzieci urodziły sie dwa tyg przed wyznaczonym terminem, więc wszystko możliwe.
Szczerzew powiedziawszy to sama wolałabym by dzidiza urodzila sie w czerwcu - tak w polowie, bo w lipcu to juz moja starsza ma urodziny i chrześniak itp...

A co do twoich wymiotów - na bank jesteś w ciaży:-D
 
Do góry