reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
hej kobietki...

Ale tu dzisiaj wesolo!:tak: nie wiem czy ja to tak odebralam ale w koncu poczulam ze cale forum gra i buczy:-):tak: a nie...huczy:dry: - po prostu te 11 stron przelecialam z wdechem co mi jeszcze dzien dzisiejszy przyniesie a.. tu takie mile zaskoczenie... jupi kocham was wszystkie... chociaz powodow do swietowania to ja nie ma:baffled: serwis za ten wentylek zaspiewal mi ponad 100 euro...:szok::wściekła/y: - jak mi to zrobi zwykly warsztar to mi komputer bedzie pikal non stop ..bleeee

Carinio bosko wygladasz - udanej imprezki zycze...
Axe gratki dla Misi ze juz chodzi i wyrazy wspolczucia z powodu babci...:-(
Iguana super ze w koncu udalo wam sie z tym mieszkaniem...:tak:czekamy na foty /jaka opcje wybralas?/
Astrid nawet nie wiesz jak ja bym chciala zeby Nl z PL graniczylo :-D- bo ja sie wtym roku nie wybieram:zawstydzona/y::nerd:...
aOla witaj i wspolczuje takiej dlugiej podrozy:szok:masakra...
Anetko a tobie co mowia w tym GGD? i ktory to twoj raz? bo ja mam ochote sie zbuntowac i powiedziec zeby nam spokoj juz dali hihi...:rofl2:
Robalu ja nadal trzymam kciuki... jestem myslami z toba... czekamy;-)
A my w szkole jutro mamy to przyjecie dla dzieci pt;POD WODA -dekoracje zawiozlam po poludniu...:tak:kostium tez uszyty mam nadzieje ze pogoda im dopisze...:tak:
A na koniec dnia sprawdzilam konto i mi zwrot kasy z belastingu za kinderopvang 2009 zrobili huuuuura:-D ponad 500euro wiec na ten wentyl mam :rofl2::-D

dobranoc...
 
Ania jak to się mówi pieniądze w obiegu kręcą się najdynamiczniej ;) u mnie sie dziś sprawdziło.

Senci widzę że jeszcze na straży...
wrrrr czuje się bez komputera jak bez... nogi. jeszcze sama w domu bo m na nocce i zamulam przed tv. na komputerze mam tyle e-booków :-( buuU
dobranoc wszystkim
 
Ayni, musze Was pilnowac, abyscie sie grzecznie sprawowaly.

:-D:-D:-D

PS> na szczescie najwiekszej mącicielce na forum wysiadl komp sasasasssssssssssssssaaaaaaaaaa
 
ja ? kuba rozpruwacz :-D
ja już i tak uknulam teorię spiskowa że mi m zepsul ten zasilacz ;D
dlatego Ania nas dziś pochwaliła :-D
cho no marticko spać ze mną. boję się sama :-(
 
Cześć dziewczyny :D. Ja już po śniadanku. Zszokowała mnie informacja, że Kazik Na Żywo zagra na festiwalu opolskim... przecie gość unika takich festiwali, jak ognia. Tłumaczył się, że w końcu ktoś zgodził się na jego warunki... tia. Ciekawe, czy dane mi będzie to zobaczyć 1 czerwca :-D.
 
witajcie....:tak: ja marze od godzinki zeby byla juz 18.00 bo taki plan na dzisiaj;
8.20 wyjzd do szkoly
8.45 Karina w szkole /erni i viki ze mna w pracy/
10.00 Erniego dostarczyc na przyjecie do szkoly
10.45 Karine zabrac do GGD /oddac do szkoly i skonczyc sprzatac dom gdzie pracuje/
12.00 dzieci jedza lunch ze znajomymi - ja ich odbieram
13.00 powrot do szkoly
13.10 zaczynam moja legalna prace ;)
15.30 odebrac dzieci ze szkoly
16.00 zalatwienie w banku /essent 1maja przelal kase ktorej nigdzie nie ma i jeszcze twierdzi ze to nie jego problem:wściekła/y:/
16.30 ten nieszczesny wentyl na serwisie...:-(

moze o 17.00 bede...:rofl2:

Milego dnia!!! /troche spokojniejszego niz ten moj/:-)
 
reklama
Dzien dobry :-)

U mnie w domu zawsze pelno ziwrzakow teraz mam tylko pieska buldoga francuskiego ale po sasiedzku moja mama ktora na yorka i persa :-)

Wczoraj odebralismy klucze od nowego mieszkania i wyobrazcie sobie ze tyle co je odebralismy i jechalismy do domu i zlapala nas policja przekroczylismy predkosc o niecale 30 km i az plakac mi sie chce jak pomysle o tym bo dostalismy mandat na 263 euro :baffled:Lodowke mialabym za ta kase MASAKRA...

Chcialam tyle napisac ale juz nie pamietam co hehe
 
Do góry