reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sencilla mnie mozesz równiez poimformowac :tak::-D:sorry: Chcialam zapytac czy masz juz wózek ,lozeczko i te wszystkie gadzety?:tak:

Jakie macie wózki ? Bo ja juz sobie ogladam na marktplaatsu:tak::sorry: Co do lozeczka to wezne przyklad z Ani i odmaluje stare:tak: Pierwsze uparlam sie, ze kupimy nowe . W koncu doszlam do wniosku ,ze po co:tak:

Kiedy poczulyscie ruchy dziecka ,bo ja juz sie nie moge doczekac:-D
 
reklama
Karola, te wszystkie gadzety mam, ale jeszcze nie powyciagane z zaswiatow i nie pomontowane :eek::sorry:
Wozek mam po MArysi (Tosia jezdzila w podwojnym), staroc, ale jezdzi i ma sie dobrze.
Lozeczko tez po tych moich, w sumie jest zupelnie niezniszczone, wiec po co mi nowe.
Ja przy Marysi poczulam ruchy w 20 tyg, przy Tosi w 16, a przy maluchu w brzuchu juz przy 14 :tak::-D
Karola, to wyslij mi na priva Twoj telefon.
 
Heh, a ja WSZYSTKO muszę kupować na nowo. Tak to jest jak się ma taką różnicę wieku i za sobą przeprowadzkę o 1200km...
Wczoraj obejrzałam trochę na marktplaats i myślę, że jakieś zakupy zrobimy własnie tam.
Widziałam wózek w promocji niby za 299€ i z tego co zrozumiałam to jest to taki zestaw - gondola dla niemowlaka, taka niby spacerówka dla bobasa i starszego dziecka, fotelik samochodowy, torba, itp. Kinderwagen autostoel reiswieg set grander zwart + turquoise
Podobał mi się, ale nie wiem jeszcze....
Pełna obaw jestem o te całe zakupy.....
Na dodatek zmierzyłam sypialnie i naprawdę nie wiem gdzie postawić łóżeczko :sorry:.
A jeszcze doszłam do wniosku, że łóżeczka to właściwie chyba potrzebuje dwa - jedno do sypialni na pietrze a drugie do salonu, bo nie wyobrażam sobie ciągłego pędzenia po schodach do płaczącego dziecka:eek:

Ja się dziś pracowita zrobiłam ;-) najpierw byłam na zakupach w mieście, odkurzyłam mieszkanie, zrobiłam obiad i pranie:-D.
Teraz siedzę i czekam na resztę domowników, a każdy wróci o innej porze....
 
Co do ruchow to ja przy pierwszym dziecku wczesniej czulam ok 16 tyg a teraz to ok 20 tyg. Ja niestety tez mam przeprowadzke o 1200 km wiec wszystko kupowalismy na nowo dla maluszka. Jedynie wozek kupowalam na allegro i przysylali mi go tutaj bo wychodzilo o wiele taniej.

3w1 wózek VECTOR PRO ESPIRO+Maxi Cosi+15 elementów (2071110333) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taki wozek kupilismy dla maluszka sprawdzony bo taki sam mialam do pierwszego dziecka. Polecam
 
Fajne te wózki , osobiscie wole na 4 kolach :tak:

Anetka twój bardzo przypadl mi do gustu:tak:
Ja bede kupowac tu i raczej uzywke Mutsy lub Maxi cosi:tak: Mysle ,ze do 200 e cos fajnego wynajde:tak::sorry:

Oooo to juz za niedlugo moze cos poczuje:tak: W sumie to cos mnie kicia w brzychu czasem:tak:
Iskierka co do lózeczka i miejsca w pokoju ,to wlasnie dzis wyrzucamy stara mebloscianke ( zajmowala cala sciane a miejca w niej nie za bogato):happy: Maz w niedziele zakupil szafe 4 drzwiowa i jutro bedzie:tak: W tej kombinacji lózeczko i jeszcze komoda sie zmiesci:tak:

Ja dzis na obiad mam krupnik i spaghetti:tak:
 
Karola ja mam mutsy4rider i jestem zadowolona z niego, jedynie teraz to fotelik wziełabym maxi cosi bo mam isofix w aucie...a tak to dostałam do wozka gratis mutsy safe to go.

Iguana i Niunia zapraszały jak ktoś będzie w amsterdamie-ja również zapraszam.
Sencilla Ty często bywasz w naszych rejonach....może jeszcze przed porodem będziesz???
 
Ostatnia edycja:
Anna wlasnie bym chciala 4rider:tak: z fotelikiem do auta :tak: Kolezanka miala 2 lata temu urban czy cos i byla zadowolna.Ja miala Quinny freestyle xl ale nie zbyt mi pasowal :cool:
 
Dziewczynki, tak sie zastanawiam, jak pojde rodzic i juz mala bedzie na swiecie, to chcialabym Was poinformowac na biezaco o przebiegu zdarzen jeszcze ze szpitala. Ania, czy moge Tobie wyslac smsa? mam jakis Twoj numer, ale nie wiem, czy jest aktualny? konczy sie na 90, jesli to nie ten, to czy moglabys mi wyslac na priva albo maila Twoj aktualny?
chyba ze ktos inny chce, abym go poinformowala :tak:

Sencilla pewnie ze chce!!!:tak: bedziemy na biezaco hihi...super!
Takie tempo narzucilyscie ze szok;-) ja narazie barszczyk bialy gotuje z jajem i biala kielbaska ...doczytam was potem...:cool2:
Kurcze troche wam zazdroszcze tych motylkow w brzuchu hihi...pamietam to uczucie jakby bylo wczoraj:-D to sa chyba jedne z niezapomnianych doswiadczen w ciazy jakie kobieta milo wspomina...

uciekam..............
 
reklama
hej wam
i nie dostaliśmy mieszkania:(jedna rodzina była przed nami, spodobało się im i wzięli, a byliśmy tak blisko:(trudno będziemy czekać dalej.
mój mały coś chory, katar,kaszel, a wdodatku zęby mu tak dokuczają że dziś w nocy co chwila się budził, i miał ataki płaczu tak go bolało, mam nadzieje że dziś będzie lepiej.
ale nam się dużo ciężarówek zrobiło:tak::-D
pozdrawiam wszystkich
 
Do góry