reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sencilla tego to nie wiadomo zalezy jak sie sprawy potocza, w kazdym razie musze jeszcze raz isc na dokladne usg bo lozysko mam ulozone na dole i jezeli nic sie nie zmieni to wtedy bedzie cesarka. W sumie po pierwszym porodzie nie mialabym nic przeciwko cc
 
reklama
Sencilla ja z moim to od początku roku gadam jak muszę... wydaje mi się, że jestem tu tylko ze względu na Misię... żeby była przy tacie... ja już przy Nim nie muszę być....już mi dzisiaj powiedział, że jak mi źle to żebym wróciła. Najłatwiejsze rozwiązanie... nie wiem czy tak nie zrobię. Nie mam już siły....
a wracając do znieczulenia. Wydaje mi się, że powinno jej przejść a jak nie to rano do lekarza... Moja koleżanka ma takie uczulenie na znieczulenie, że oddychać nie mogła...nie jestem za znieczuleniem u dentysty.
 
Wszyscy faceci tacy sami z tego co czytam a myslalam ze tylko moj jakis inny... Niby to my kobiety mamy humory a oni swieci.
Ja to zawsze w weekend od rana mam taka nerwowke w domu. Moze sie zmieni jak sie urodzi dzidzia:-)

Gosia1977 ja na samym poczatku mialam problem z przepuklina pepkowa i dzidzi tez juz mialam zalecenie do porodu w szpitalu ale jak pojechalam omowic szczegoly zabiegu to nagle sie schowala. 2 tygodnie temu pojechalam na obracanie dziecka przez powloki brzuszne bo mialo zla pozycje ale jak pani doktor zrobila usg to okazalo sie ze dzidzia wrocila na miejsce, wiec moze i u ciebie sie zmieni na dobre. Powodzenia
 
Thehague o tak zazdroscimy w dobrym tego slowa znaczeniu:tak:

Sencilla czasem tak jest z tymi facetami, mi mój kazdy poczatek duzych imprez zepsul:baffled::angry: ale juz po godz bylo ok:tak:

7axe7 czesto poczatki sa trudne, nowy kraj i ty sama bo maz w pracy.ale mysle ze sie powoli zacznie ukladac:tak:

Gosiu usmialam sie z twojego posta ,to tak jakbym o sobie pisala:tak:z tym ze u nas z rana sa klótnie;-):tak:
dobrej nocki:tak:
 
reklama
sencilla tak Polakiem. na szczescie hehe :)
my w sumie jak sie klocimy to tylko na minute :confused:
ja mam taki charakter ze zaraz przylaze i sie tule, a on ma taki charakter ze jak przylaze to odrazu przytula haha :p takze dobralismy sie :) jakos nie umiem gniewac sie dluzej niz chwile, takze w gre nie wchodza nigdy zadne ciche dni.
moze sprobojcie dziewczyny tak samo :) ja uwazam ze nie ma po co sie gniewac, wole sie 'popitulac' :)))))
 
Do góry