reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Wystarczy wsadzic do cieplej wody ale trzeba pilnowac te kilka minut a w nocy wiem z wlasnego doswiadczenia ze stojac przy karnku z woda marzylam zeby juz isc do lozka czasem sie przegrzalo trzeba bylo chlodzic a dzidzia sie domagala. Taki elektryczny podgrzewac wsadzisz do pradu i wszytsko samo sie robi. W ciagu dnia to podejrzewam ze sie nie przyda ale w nocy :)
 
reklama
Moze i masz racje. Ja mimo wszystko zobacze jak to bedzie i jak naprawde bede potrzebowac to poszukam na necie. Tam w ciagu jednego dnia mozna kupic i odebrac osobiscie, wiec mysle ze az takiej tragedii nie bedzie :)
 
Ja uzywalam podgrzewacza tylko w nocy:tak: mi sie przydal :tak:

Thehague ja tez rodzilam w tym szpitalu i bardzo fajnie bylo;-):tak::-D


Ja ostatnio mam ciezkie rece ,wszystko psuje:no: pierwsze poszla mikrofala . Tydzien

temu czajnik, a teraz bateria prysznicowa :baffled: Moj maz juz ma powoli dosc:-D
 
Ostatnia edycja:
Do nas dzisiaj wpadli znajomi z 5 letnią córeczką Cloe, śliczna blondyneczka z loczkami:-D Było bardzo miło, zostawili troche rzeczy po niej dla Janka, jakieś zabawki, gadżety itp.

A potem był spacerek, choć w Amsterdamie dziś dość mroźnie się zrobiło, ale przynajmniej nie padało.

Zastanawiam się nad zapisaniem Janka na kurs pływania dla niemowląt. AniaJ, daj znać czy się też już zdecydowałaś;-)
Stadsdeel Zuid - Baby-, peuter en kleuterzwemmen in het De Mirandabad

AniaHaven
, faceci są z Marsa...zdecydowanie:tak:
 
Iguana ale super sprawa z tym kursem plywania dla niemowlat, ciekawe czy u mnie w okolicy jest cos takiego. I te nurkujace maluszki hehe niesamowite :) mysle ze naprawde warto :) a ile taki kurs kosztuje?
 
dobry wieczor, my juz po meczu, dzieci w lozkach. Troche jestem zmartwiona, choc ja raczej nie panikuje, ale.. bylam wczoraj z Tosia u dentysty, miala znieczulenie miejscowe i tak jej mordka spuchla.. myslalam, ze to minie, bo minelo wczesniej po kilku godzinach (poprzednim razem), a ona juz to ma od wczoraj rana, i ogolnie jest bardzo nieswoja.. taka niesamowicie slaba, ledwo mowi, jak chodzi to ciagnie za soba nogi, mowi, ze sie zle czuje.. no i ta opuchnieta twarzyczka, i to po jednej stronie.. nie wiem, co mam o tym myslec??!!...
:(

a co do plywania z dzieciakami, to polecam :) ja sama kocham plywanie, a z MArysia bylam pierwszy raz na basenie, jak miala 3 mieisace.. z Tosia chyba, jak miala pol roku, czy cos takiego. dzieciaki to uwielbiaja, nawet jako niemowleta :tak:
 
Wiem, ze w Hadze jest basen (a nawet kilka) na ktory mozna sie zapisac z bobasami. Ale nic wiecej na ten temat niestety jeszcze nie wiem, bo nie zaglebialam sie w to :) Pewnie jak moj bobo sie urodzi to tez nad tym pomysle. Fajna sprawa :)
 
Witam
Karola ja tez bede rodzic w szpitalu bo po cc jestem wiec problem tym razem tez mam na szczescie z glowy uffff
Widze ze dzisiaj wszystkie dopadl problem z facetami, ja tez dzisiaj w nocy o malo sie nie poklocilam bo mojemu M. zbiera sie o 2 w nocy na wyznania milosci i przytulania a ja o 6 musze do roboty wstawac :baffled: a on jeszcze z pretensjami do mnie ze co, jak spie z gola d... to co on ma robic:-p a mi poprostu wczoraj nie chcialo sie juz szukac spodni z pizamy bo mowie i tak musze zaraz wstawac i zostalam w samej koszuli a wiecie same co sie dzieje z koszula jk sie spi. Teraz sie z tego smieje ale w nocy to jest takie irytujace ze juz mu zapowiedzialm ze kiedys mu sie odwdziecze :tak:
ide cos przekasic bo chyba maly jest glodny;-)
 
Hej Dziewczynki... czytam na bieżąco ale nie rozpisuje się.
Sencilla może jest na coś uczulona i nie powinna mieć takich znieczuleń?

Ja ogólnie stwierdzam tyle, że faceci są z Marsa... Ja ile razy przychodzi weekend tak mam brzydko mówiąc do dupy humor... chcę wrócić do domu... tak mnie wkurza mój chłop, że hej.....
 
reklama
7axe7, moj tez mnie dobija czasem, naprawde! a wczoraj byly urodzinki Marysi i doslownie urzadzalam jej imprezke przez lzy.. i dzieci znajomej byly, a ja z nimi swieczki dmucham i plakac mi sie chce.. i ledwo slowo moglam wydusic, a ten moj zamknal sie w sypialni i nawet nie wylazl :szok::crazy::baffled:
teraz to mi sie chce z tego smiac, ze po cholere takie klotnie, ale wczoraj to myslalam, ze mi serce peknie.. :baffled:
a teraz sie wlasnie zastanawiam, czy Tosia nie ma alergii na to zasrane (za przeproszeniem) znieczulenie.. taka jest biedna.. co mam robic?
Gosia, a druga tez bedziesz miec cesarke? bo ja Marysie urodzilam przez cesarke, a Tosie juz "normalnie" ;)
 
Do góry