reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Jeśli chodzi o przeprwadzki to na szczęście mieszkanie mamy wynajęte na jaki czas chcemy...
Współczuję tym co muszą się przeprowadzac.Ja najbardziej nie lubię rozpakowywania, wiecznie stoją torby i czekają...;)A przeprowadzka z małym dzieckiem to już wogóle wymaga zorganizowania...
 
reklama
też coś wiem na temat przeprowadzek... ale tak szcerze to ja to lubie:) uwielbiam urządzać, przemeblowywać, poznawac nowe okolice itp :)
niestety od nas to nie zalezy gdzie my mieszkamy poniewaz mąż dostaje mieszkanie od szefa i wiemy ze zawsze to bedzie w amsterdamie i ze zawsze nam zapewnia nastepne. tym razem juz rok prawie zleciał i pewnie nastepne tez szybko zleca.. teraz to bedziemy musieli byc w okolicy jak Wiki szkołe zacznie zeby jej nie przenosic..
 
ja się czuję padnięta po dzisiejszym dniu,trochę załatwiania no i mały dał mi dziś w kość ciągle marudził, ale już śpi uffffff.

miłego wieczorku!
 
Dzień dobry :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

A ja miałam nagły wyjazd do Polski w piątek rano zmarł mój tata nagle na serce :-:)-(
wczoraj był pogrzeb a dziś rano musiałam już być w Holandii bo mąż musiał być w pracy on poszedł do pracy a ja siedzę sama i ciągle zadaje sobie pytanie czemu tata musiał odejść tak szybko a jeszcze ostatnio jak byliśmy w Polsce 3 tygodnie temu i odjeżdzaliśmy to muwił że znowu będzie im brakować Dawidka i Julci jeszcze mówił żebysmy szybko znowu przyjechali i pojechaliśmy ale go już nie ma :-:)-:)-:)-(życie bywa okrutne........................
 
Hej agnes74 niestety śmierć rodziców jest straszna, niby wie się że kiedyś odejdą ale myśli się że to nie nastąpi nigdy.Przykro mi z powodu Twojego taty i dodatkowo tego że to stał się tak niespodziewanie i ta wiadomość spadła na Ciebie tak nagle.
Trzymaj się.
 
Agnes, tak bardzo mi przykro! To rzeczywiscie przykra bardzo wiadomosc... Moj Tato tez nie zyje, zmarl juz 10 lat temu, wiem, jak to boli. Mi zawsze pomaga swiadomosc, ze on jest teraz z nami caly czas :)
 
reklama
Do góry