reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ja tez ,,bo dziewczynki juz masz!!:-)


Jutro ide na 1 szczepienie z malym,mam nadzieje ze dobrze je zniesie i nie bedzie mial goraczki .Kupilam juz paracetamol w czopkach jakby co!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hihi jeszcze nie wiadomo, na razie za wczesnie ;)
a Wy dziewczyny w ktorym tygodniu dowiedzialyscie sie plec dzieciatka?
 
Sencilla - jestes w ciazy ??????????????? teraz dopiero zobaczyłam wow !! gratulacje super

u nas dzis nasza mala spadla z krzesłka i ma guza na czole uff nawet nie zdazylam jej zapiac , odwrocilam sie i bam juz lezy wiercipieta jedna )))
 
Oj biedna pewno mocno plakala.Ja malego juz teraz dla bezpieczenstwa zapinam w foteliku bo strasznie sie wierci.
Sencilla ja chyba w 20tyg,bo w 17 lekarz w Pl nie byl na 100% pewny i mi nie chcial powiedziec,a w 20 mialam tu echo chyba to szczegolowe i wtedy nam powiedzieli.A Ty w ktorym tyg. jestes??
Moj maluch juz spi wiec mam dzis czas na seriale na Tvn,dobrze ze wiatr u nas nie wieje dzis mocno bo jak wieje to mi sygnal z satelity zanika i ogladam tylko holenderska Tv.Milego wieczoru dziewczyny!
 
sencilla ja byłam w 16tyg i się dowiedziałam ze będzie chłopiec, a robiłam wtedy usg w Nl, tylko że mój to zawsze do zdjęć pokazywał że napewno jest chłopcem:D

anp powodzenia na szczepieniu, u nas obyło się bez większych problemów, trzymam kciuki aby u Was tak było.

a dziewczyny macie coś sprawdzonego na ciemieniuchę? smaruje mu oliwką i wyczesuje ale wraca po paru dniach, w sumie niema tego zbyt dużo ale jak się przyjrze to widać.

dobrej nocy
 
Ja jestem w 14 tygodniu teraz, za 2 tygodnie mam nastepne usg to moze wtedy sie dowiem :)
na ciemieniuszke widzialam cos kiedys w drogerii... hmmm.. zapomnialam, jak sie nazywa.. takie zolte opakowanko. jutro bede w etosie to zerkne i napisze na forum.
 
U nas tez ciemienicha zaczynala sie pojawiac ale smarowalam oliwka i wyczesywalam i zniklo,maly ma troszke na brwiach tylko i ma je czerwone i chyba go to tez swedzi,mam nadzieje ze nie wroci mu na glowce,Clauditka chyba nie ma na to nic procz oliwki i wyczesywania.Wez mu godzine przed kapiela nasmaruj glowke oliwka i zaloz czapke to mu bardziej natluscisz glowke.Ja tak robilam tez.
wlasnie skonczylam czytac o tym dlaczego dziecko sie tak slini w 2 miesiacu bo mnie to zaniepokoilo.Nasz maly strasznie sie slini i jeszcze sie nauczyl robic bańki....
 
aaa! przypomnialam sobie, czym te moje male smarowalam na ciemieniuche. Bio oil, polecam, naprawde dziala na wiele rzeczy. teraz siebie tym smaruje na brzuchu, bo zapobiega rozstepom. w sumie jeszcze nie mialam, na szczescie, bo ja mam zawsze taka pilke, to nawet sie nie ma na czym naciagnac skora , hihi. ale nie zaszkodzi teraz, skora tak ladnie pachnie i jest nawilzona. ten bio oil to dziala tez na rozne plamy pigmentacyjne, przebarwienia, podraznienia skory. kosztuje ok. 10 euro, do kupienia w drogerii.

Bio-Oil to ten.
 
o dzieki Sencilla przyda mi sie jutro pojade kupic zawsze lepiej miec cos takiego w domu
dobrze Ci ze Twoje cialo tak reaguje,ja sie przez cala ciaze oliwkowalam i basamowalam itd i mam rozstepy 3 na brzuchu,ale za to na udach wewnatrz pelno...chyba nie szybko zaloze krotkie spodenki czy spodniczke
smarowanie chyba nic nie daje to chyba od genow zalezy,ja po jednym mam a moja mama urodzila 4 i nie ma!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak, mysle, ze to od genow zalezy.. ale najwazniejsze, ze jest sie mamusia i ma sie cudowne dziecko. co tam rozstepy.. ;) dobranoc!
 
Do góry