reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

clauditka, to również gratuluję zakończenia przeprowadzki. Ostatnio się z mężem przeprowadzaliśmy w lipcu, czyli udało się zdąrzyć przezd końcówką ciąży;-) Dla męża to chyba 4 lub 5 przeprowadzka tutaj, moja druga:tak: A mieszkanie mamy wynajęte na rok...i niewiadomo co dalej potem....bo dotychczas mieszkania przydzielała nam uczelnia męża. Pewnie kolejna przeprowadzka nas czeka, choć być może wtedy zdecydujemy się coś wynając już na własną rękę na dłużej. ...ale i tak jak słyszę słowo "przeprowadzka" to aż mnie skręca;-), no bo ile razy można:-(

Sencilla, gratuluję znalezienia pracy. Same dobre wieści od Ciebie. Super!:-)
 
reklama
Helo witam sie po dlugiej nieobecnosci

Sencilla Serdeczne Gratulacje, szczescie mialas z ta praca naprawde, malo kto decyduje sie na zatrudnienie ciezarnej



Sencilla Gratulacje!!!:-):-)



Dziewczyny macie jakies linki albo pomysly na znalezienie pracy na pare godz w tygodniu???sprzatanie czy cos w tym stylu,ogladam na niedziela nl i w sklepie wywiesze ogloszenie..

tez jestem w trakcie szukania pracy wiec mam kilka linkow na podoredziu ;)

De vacaturesite met vacatures, banen, stages en bijbanen - NationaleVacaturebank.nl

Uitzendbureau.nl - Vacatures van uitzendbureaus

https://www.werk.nl/werk_nl/werknemer/vacatures

powodzenia
 
Anp, a w jakim miescie szukasz pracy?
Smoczyca, no szczescie mialam, powiem Ci, ale bardzo bardzo sie ciesze! nie bede sie musiala martwic o macierzynski itd.
 
Smoczyco,
dzis sie dowiem szczegoly kontraktu.
to najprawdopodobniej bedzie 20-godzinny, z mozliwoscia wiekszej ilosci godzin w razie potrzeby. jeszcze nie wiem, na jak dlugo, pewnie najpierw na pol roku..
to jest funkcja uitzendbegeleider, podobna praca do tej , jaka wykonywalam do tej pory dla Tempo-team (jobcoach), ale teraz bede bezposrednio w zakladzie, i dla wszystkich uitzendkracht, niezaleznie od uitzendbureau, w ktorym sa zatrudnieni.
Ja uwielbialam tamta prace, wiec mam nadzieje, ze to mniej wiecej cos takiego samego bedzie, zwlaszcza, ze w tym samym zakladzie, co wczesniej pracowalam.
a TY gdzie teraz pracujesz?
 
Sencilla gratuluje pracy!
Ja szukam pracy jak najblizej domu,najpierw chciala bym cos na wieczor lub weekend sprobowac znalezc inie koniecznie legalni jesli jednak mi sie nie uda to bede szukac na dzien .A jak najblizej domu tzn.Someren,Asten,Helmond..
 
Smoczyco,
dzis sie dowiem szczegoly kontraktu.
to najprawdopodobniej bedzie 20-godzinny, z mozliwoscia wiekszej ilosci godzin w razie potrzeby. jeszcze nie wiem, na jak dlugo, pewnie najpierw na pol roku..
to jest funkcja uitzendbegeleider, podobna praca do tej , jaka wykonywalam do tej pory dla Tempo-team (jobcoach), ale teraz bede bezposrednio w zakladzie, i dla wszystkich uitzendkracht, niezaleznie od uitzendbureau, w ktorym sa zatrudnieni.
Ja uwielbialam tamta prace, wiec mam nadzieje, ze to mniej wiecej cos takiego samego bedzie, zwlaszcza, ze w tym samym zakladzie, co wczesniej pracowalam.
a TY gdzie teraz pracujesz?

Ja to jeszcze w domu siedze.Mama moja przjechala i sie mala zajmie,a ja szukam.Jeszcze mnie jak na zlosc rwa kulszowa dopadal wiec do konca tego tyg. mam jeszcze leki i potem to juz wezme co bedzie bez przebierania
 
toveland 2011 102.jpgCzarna smoczyca dzieki za linki.
Clauditka nie ma jak na swoim ,wiem co to przerowadzki bo w ciagu 7 lat chyba z 5 razy sie przeprowadzalismy,ale teraz juz od 2 lat na szczescie mamy dom i dopoki bedziemy placic bedziemy mieszkac,takze mysle ze dlugo.Milego dnia,!!!!
biggrin.gif
ja skorzystalam z goscinnosci mojej mamy i dzis rano maz mnie podwiozl do niej a po pracy odbierze,takze sie ciesze ze nie musze sama w domu siedziec i mam sie do kogo odezwac
laugh.gif

Chcialam Wam przedstawic moja moldsza siostre i braciszka!!
 
Ostatnia edycja:
anp ja w przeciągu 4 lat przeprowadzałam się 7 razy, a w tym roku juz 3 raz więc znam chyba na pamięć ile mam talerzy, szklanek i takiego typu rzeczy:)myśle że to już przedostatnia, bo ostatnia mam nadzieje będzie już do naszego M:)

Iguana no właśnie ile razy można, aż człowieka skręca jak ma pomyśleć żeby to wszystko jakoś spakować.

a my od tego poniedziałku zaczynamy z urzędami, zameldowanie, lekarze, itd, itp... jak ja nie lubię takich spraw załatwiać:D

pozdrawiam słonecznego dnia życzę!
 
reklama
Witam...ja juz po pracy;-)...

Sencilla ale z ciebie blyskawica...:-D:-D:-D

Lece zrobic kawke bo padam na pysk...rano nie pilam a dzisiaj takie zmiany cisnienia przy tej pogodzie ze czuje sie jakbym z imprezy nad ranem przyszla dopiero co...:-p:-D
 
Do góry