reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
iguana- a gdzie jest dokładniej ten cyrk? :)

Amsterdam, przy ulicy De Boelelaan (Amsterdam Zuid, blisko Station Zuid, Station RAI, parku Amstel).

Tutaj link:
Circus Herman Renz > Home

Circus-Herman-Renz-100%20jaar%20circustraditie.jpg
 
Aniu spokojny wieczor przelecial jak z bicza...... ale dzisiaj pospalismy znowu do 8.30:tak:
czy u was bylo tez tak niesamowicie goraco ?????? myslalam ze zdechne i taka padnieta jestem ze zaraz ide spac. Mimo tego upalu zaliczylismy dzisiaj kermist a pozniej pojechalismy na pokaz balonow ale pojechalismy oczywiscie za wczesnie bo pokaz zaczal sie dopiero o 19 i zanim sie zaczelo to pojechalismy do domu wiec najwazniejsze nas ominelo :baffled: pech ze wialo dzisiaj chyba na polnoc wiec nawet nad naszym domem nie lecialy
Aniu wlasnie patrze na suwaczek ze juz niedlugo czeka cie impreza :-) kiedy to przelecialo ...
 
Dzien dobry...
Wczoraj byla boska pogoda to dzisiaj...pada:-D:baffled:
Gosiu wiemy,wiemy...wczoraj nawet moj M wspominal jak na niego czekalismy bo termin byl na 17.09:tak:
Dla mnie troche:sorry:dobrze ze pada bo mam mnostwo zaleglosci w drobnych porzadkach;-) a jak swieci slonko to mi sie nie chce:-D...

My wczoraj znowu popolywalismy bo upalnie bylo niemilosiernie a w nocy burza ze :szok:....
 

Załączniki

  • DSCF6890.jpg
    DSCF6890.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF6888.jpg
    DSCF6888.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF6895.jpg
    DSCF6895.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF6869.jpg
    DSCF6869.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 25
Hej!Szkoda ze dzis pogoda nie jest taka jak wczoraj,niestety my na jezioro narazie nie jezdzimy,ale moze za 2 miesiace 1 raz na basen sie wybierzemy.
Sliczne zdjecia Aniu,dzieciom chyba najbardziej wesolo bo w tym roku to lata malo i pewno im brakuje.Ja wczoraj sprzatalam dom dzis ide konczyc,a potem wybieram sie do kosciolka.
Wczoraj zmarla moja kochana babcia w Pl,niestety nie mozemy jechac na pogrzeb,bo maly jeszcze paszportu nie ma,za 2 tygodnie jedziemy do Den Haag dopiero.
Milego dnia dziewczyny , oby jeszcze wrocilo troche lata!!:-):-)
 
Anp bardzo mi przykro z powodu babci,:zawstydzona/y: moja mama wczoraj dzwonila ze sasiadka 80-lat tez zmarla i jeszcze inna troche dalej na zawal...:-(
Moi pojechali na rowerkach z tatusiem- maly zasnal mam chwilke dla siebie bo rosolek juz gotowy - to sobie odpoczne:-p...
Nasze dzieciaki nawet duzo plywaly w tym roku bo im woda zimna i brak slonca wcale nie przeszkadza...:-D

Milego popoludnia...
 
Witam wszystkie Mamusie i dzieci,
U nas piekny weekend, super pogoda, wczoraj caly dzien spedzilismy na rowerach :)

Na mily wieczor-czas zrobic coming out, hihi
zerknijcie na zminy w moim profilu ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry