reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Cześć!

Piękny dzień dziś mamy:tak:

Robale jak twoja glowa,czasem są migreny które trwają 3 lub4 dni:szok::baffled::baffled:

Aniu się nigdzie z takim wieszaczkiem nie spotkałam:no:
 
reklama
Hej, no już nie wytrzymuję, wczoraj dobrze było. Więc dziś poszłam do pracy, a tam jak mnie chwyciło, to myślałam że oczu nie otworzę, takie bóle. Wzięłam antybiotyk, bo zimno mi, bóle nie ustępują od rana. Już nie wiem co robić, co brać, nie macie jakiś sposobów na takie bóle. Jak mi nie przejdzie do pon to muszę jechać do Pl i odwiedzić neurologa. oby przeszło.
 
Witam...

My już po urodzinach i lunchu..najmłodsze padło właśnie w łóżeczku a pozostałe odpoczywają na kocyku pod drzewkiem!:-D
Ja pije kawkę, obiadu dziś nie robie bo... mąż sie zaoferował że wcześniej wróci...więc co tam:-p:cool2:... luzik!
Oto kilka fotek z feestje... zdjęcie nr 1 to solenizant! :tak:
 

Załączniki

  • DSCF5131.jpg
    DSCF5131.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCF5172.jpg
    DSCF5172.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 32
  • DSCF5143.jpg
    DSCF5143.jpg
    43,8 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCF5145.jpg
    DSCF5145.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 35
  • DSCF5128.jpg
    DSCF5128.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF5179.jpg
    DSCF5179.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 33
Hejka dziewczynki!!!!!

my już znowu w Holandii w końcu moje dzieciaczki mogą się wyszaleć Julka wstaje i odrazu pokazuje że chce na trampoline :tak::tak::tak::tak::tak: droga z Polski minęła nam fajnie i szybko jak nigdy:-):-):-):-):-):-)

Mamo Mikołaja spóznione życzenia dla Ingusi niech zdrowo rosnie :tak::tak::tak::tak:byłam w poniedziałek u siostry i właśnie mówiła że była u was na roczku:tak::tak::tak::tak::tak:
dla wszystkich dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka wszystkiego naj najlepszego :-):-):-):-)wczoraj nie miałam jeszcze internetu:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

teraz już mam nadzieję bedę miała internet to będę tu regularnie zaglądać:tak::tak::tak::tak::tak:

narka
 
Witam dziewczyny,

Ania, w Den Helder nie ma Ikei, niestety, najbliższa w Amsterdamie. Ale ja się w najbliższym czasie nie wybieram bo... dzisiaj umówiłam się w moim szpitalu na poród na wtorek :) We wtorek mamy rocznicę ślubu więc strasznie się cieszę i mam nadzieję się nie rozsypać do wtorku :) Ale jeśli się będę wybierać to na pewno będę pamiętać o wieszakach.

Pozdrowionka i miłego weekendu życzę :) Idę na ogródek porozkoszować się chwilą względnego spokoju :)
 
witam
ja zaczynam dwudniowy weekend :-) a juz we wtorek przyjezdza moja mama :tak: nie moge sie doczekac
Mumia powodzenia we wtorek, ja tez rodzilam w gemini bardzo fajny personel nawet na znieczulenie polskiego anastezjologa mi przyslali, bylam bardzo zadowolona.
Robale, biedaczko tak mi cie szkoda............
 
Dzień dobry...

Za oknem piękna pogoda - mam nadzieje ze pięknie spędzicie ten dzień!
Mumia trzymam kciuki za ciebie:tak:... jak coś to informuj a co do wieszaczków to znalazłam na allegro za 14zł :-)takie same więc sobie chyba zamówie i.. mi przywiozą do NL! Szkoda czasu...:sorry2:
Gosiu miłego weekendu z rodzinką! ;-)
Agasta witaj w domu...:-D dobrze że już jesteś z nami...
Robale jak sie masz?:confused:

A my dziś sie wybieramy na urodziny znajomego i ...jak zawsze mam problem co tym facetom kupić:dry:... z kobietami idzie mi znacznie lepiej!!!
 
Dzień dobry:-D:-D:-D:-D:-D:-D

oj tak pogoda zapowiada się super:-D:-D:-D:-Dja już zrobiłam sałatkę gyrosa zaraz zabieram się za ciasto dzisiaj mam gości teściowa przyjeżdza i szwagier z rodzinką :tak::tak::tak::tak::tak:na wieczór gril się zapowiada :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mumia trzymam kciuki :tak::tak::tak::tak:
Robale jak zdrówko dzisiaj:tak::tak:
Aniu ja też mam zawsze problem z kupnem prezentu dla faceta:szok::szok::szok:

miłej soboty babeczki
pewnie jeszcze tu zajrzę:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Gosiu plotkowanie cię czeka z mamą we wtorek :)

Aniu i jak prezent kupiony?. Miłych urodzinek u znajomego

Agnes ale mi smaka narobiłaś tym gyrosem

M kupił mi wczoraj jakieś proszki na ból głowy, biorę je z antybiotykami, i na jakiś czas był spokój, więc ja za sprzątanie się wziełam bo skoro głowa przestała boleć i godzina czasu a głowa mi pęka. Zaraz znowu porcja leków., uffff byle do czwartku, koniec tabsów i może koniec problemów z głową.
 
Do góry