reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

UFFFFFFFFFFFF..................... ale upal :eek: ledwie zyje, Daanu padl ze nawet nie zdazylam go wykapac.
Robale czeka mnie dlugie plotkowanie bo mama przyjezdza na tydz. a pozniej wracam z nia do PL i zostane tam tez na tydz. Jade sama z Daanem wiec wreszcie naciesze sie w spokoju rodzinka bo moj malzon zostaje tym razem w domu ;-)
Mumia ja mieszkalam na Texel i tez rodzilam w 2009 roku :-)
Chlodnego wieczorku wam zycze i udanej niedzieli, ja niestety do pracy :cool:
 
reklama
Bry..

imprezka sie udała! prezent też... a u nas dzisiaj wędzenie węgorzy bo mój całą kolekcje już ma i ...znajomi przyjeżdżają...

miłego wieczorku...:tak:
 
Bry
Aniu super że imprezka się udała. Miłego grilowania

Ja jutro idę do pracy, zobaczymy jak będzie. Może dam radę. W sumie jeszcze tylko 4 dni i powinien skończyć się problem choćby z głową. W zamian zaczęły się krwawienie z odbytu :(. ten mój M się denerwuje, niby chce abym pojechała do Pl się przebadać, ale z drugiej strony tabl. się skończą i problem powinien też.
 
Cześć dziewczyny!

Jak minął weekend? Mam nadzieję, że przyjemnie, Robale, nie daj się, mam nadzieję, że szybko Ci się polepszy.

Dzięki wszystkim za kciuki, jeszcze się trzymam chociaż wczoraj bolało nieźle i już miałam dzwonić kiedy przestało i jak się położyłam wieczorem do łóżka to jakoś przeszło. Dzisiaj do południa było całkiem spoko, po południu znośnie, a teraz trochę pobolewa ale myślę, że dam radę :)

Dziś sprzedaliśmy dziewczynki na cały dzień teściom i sprawdziliśmy chatę od góry do dołu kończąc wszystkie zaczęte i odłożone "na później" rzeczy. Jeszcze raz sprawdziłam stan garderoby Maksia i moją torbę szpitalną. Zrobiliśmy ostatnie porządki (chociaż w ostatnich tygodniach cały czas robimy porządki :) ) więc spokojnie czekamy na Maksia :)
Aaaa, jeszcze tylko jutro musimy kupić cztery skrzynki piwa bo podstawki pod łóżko nie pasują. Co prawda rodzę w szpitalu ale nie wiem czy babeczce z kramzorgu nie będzie przeszkadzać, ze łóżko jest troszeczkę niżej niż 70 cm... Jak rodziłam Maję to nie przeszkadzało ale skrzynki wolę mieć żeby focha nie było w razie czego :)

Jutro mam zamiar cały dzień przeleżeć na kanapie i czytać książkę bądź rozwiązywać sudoku! Ostatni dzień na odpoczynek :)

Miłego wieczorku!

P.S. Gosia, racja, już mówiłaś, że na Texel :)
 
Dzień dobry...

Mumia wijesz gniazdko na całego... książka na kanapie dzisiaj to baaardzo dobry pomysł!Odpoczywaj...

U nas już zaczęło padać... dzieciaki już po śniadanku zaraz zmykamy do szkoły...

Miłego dnia laseczki... /chociaż dziś poniedziałek/
 
Dzień dobry :tak::tak::tak::tak:

u nas też z samego rana był deszcz ale teraz już słońce i zrobiło się ciepło :-D:-D:-D:-D
Mumia odpoczywaj póki możesz bo jak będzie już maluszek to nie będzie tak latwo chociaż róznie to bywa ale ja byłam wiecznie niewyspana:tak::tak::tak::tak::tak:
Aniu fajnie że imprezka udana i co w koncu kupilaś na prezent ;-)
my też pogrilowaliśmy w sobotę fajnie było goście pojechali wczoraj po poludniu:tak::tak::tak::tak:a w sobotę idę na imieniny do teściowej ale zupełnie nie wiem co mam jej kupic :tak::tak::tak:moze ktoś ma jakiś pomysł:tak::tak::tak::tak:

miłego poniedziałku ja się jakoś nie mogę pozbierać mam totalnego lenia dzisiaj:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
bry
Agnes ja jestem kiepska w wybieraniu prezentów, więc nie pomogę

Ja dziś w pracy do 10, wszystko mnie boli, ale to przez klimę w pokoju. Jak nie urok to sraczka. Przyszły mi dziś papiery ze szpitala, mam wezwanie na rezonans magnetyczny mózgu. Aż się zdziwiłam bo miałam się zgłosić, jak mi bóle się będą powtarzać.
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej dziewczyny.
Ależ fajny i leniwy dzień ... :D

Robale, trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze, Ania, poniedziałki są od dzisiaj wspaniałe :)
Agnes, ja bym kupiła kadobon do np. douglasa, niech sobie teściowa wybierze co tam chce...

No, idę jeszcze popatrzeć na telewizor w łóżku, dziewczynki znowu sprzedane do teściów więc spokojnie jutro rodzimy. :)

Odezwę się jak tylko będę miała chwilkę :) Dobrej nocki!
 
reklama
Do góry