reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

witam,

co za paskudna pogoda :baffled:

maz podskoczyl z moczem malej do laboratorium i niestety ma jakas bakterie:wściekła/y: dostalismy antybiotyk..

u nas tak zawsze musi cos byc:baffled: jak nie poprzebijane opony, wybita szyba w samochodzie.. chyba zycie nie chce zeby nam sie nudzilo..:sorry:

a co u anety? pamietam ze ona zawsze tez miala pechowe przygody:baffled:

aniaheven- teraz widac jak czlowiek sie przyzwyczaja do pewnych rzeczy ktore tak ulatwiaja zycie:tak: ale dobrze ze sa autobusy;-)
 
reklama
Niuniu no własnie autobusy są ale nie zawsze tam gdzie trzeba.... :eek: Ja właśnie zaliczyłam 6km z buta:-) żeby odebrać Karine ze szkoły... udało sie na czas hihi..a z powrotem już autkiem ale biedniejsza o 275 e:zawstydzona/y:...
Wygoda kosztuje!:sorry:

Zdrówka dla małej!
 
Bry..wieczór!:sorry2:

Znowu pustki na forum... :-p jutro też pewnie nikt nie zaglądnie bo pogoda ma być cudna!!!:-D Korzystajcie kobitki.... my jutro grabienie ogrodu mamy w planie:tak:!

A to nasz łobuziak...

 
witam miłe Panie :)
a u nas dziś przepiękna pogoda No od jutra ma padać więć trzeba się nacieszyć nią.
mąż w poniedziałek podpisuje pierwszą umowę kredytową więc jest sznasa ze w czerwcu przeprowadzka Nie sądziłam ze bede kupować mieszkanie przez internet :p (tzn mąz na miejscu widział ja tylko fotki)
 
hej...
U nas wczoraj tak bosko było a dziś brrrrr:-(... w domku siedzimy bo na spacerku nam strasznie zimno było:-) wiec sie grzejemy!

aOla a z jakies strony intrenetowej korzystacie szukając mieszkania?:confused: Moja kuzynka tez chce cos tu znaleźć ale nie wie jak sie do tego zabrać poleć cos..;-)

Victor wczoraj pierwszy raz urządował w chodziku - bardzo mu sie podoba w szczególności panel do zabawy - naciska - kulki przesuwa itp - ogólnie nie ma dziecka:-D:cool2:

Zmykam poprasować troszke...
 
reklama
Do góry