reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzien Dobry!

Witam mamy:) i ich malenstwa:) Ma na imie Dorota i mieszkam w Hadze. Jestem mama Olgi, ktora za 2 dni skonczy 5 miesiecy! Co jakis czas podczytuje Wasze forum i udalo mi sie juz tutaj znalezc sporo przydatnych informacji. Teraz pisze z prosba o doradzenie jakie zelazko jest naprawde godne zakupu:) Zepsuly mi sie juz 2 zelazka w okresie 3 lat. Tym razem chcialabym kupic cos co posluzy mi dluzej a i moze ulatwi to fascynujace zajecie jakim jest prasowanie:) Z tego co kojarzę jedna z Mam aktywnych na tym forum zajmuje sie "zawodowo" prasowaniem, w związku z czym liczę na dobra rade:) Pozdrawiam i zycze milego dnia!
 
oczywiscie podpisy pod moim postem sa super nieaktualne:)

p.s. udalo mi sie zaaktualizowac suwaczek:)
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry :-)
Dorkaa witaj na forum,:-) nasza Ania jest nasza specjalistka od zelazka:tak: wiec ona na pewno ci doradzi jakie jest najlepsze ja wlasnie zasiadlam przed gora prasowania i nie wiem z ktorej strony zaczac:baffled:
 
Hej...

Ja sie wpadlam tylko przywitać i uciekam coś zjeść bo dopiero wróciłam do domu od rana...
Cieszę sie Gosiu że mnie nie opuściłaś... dziękuje ci...;-)
Dorkaa witaj...w sprawie żelazka doradze ci później... ok?;-)

Najlepsze wieść dzisiejszego dnia?!Przyznali mi w końcu owszystkich tych bojach z biurokracją holenderską kase z macierzynskiego.... jupi!!! :-D:-D:-D
Tak mi był potrzebny taki zastrzyk gotówki....:-p
 
Aniu gratki ze w koncu sie udalo :-) czyli juz teraz bedziesz dostawac wszystko na biezaco???? a wogole bediesz wracac do swojej pracy ??? bo pamietam ze chcialas zmienic, udalo sie cos w tym kierunku???
MamoM. a ty gdzie sie podziewasz???? co robisz na drugi tydz.:confused: moze bym wpadla na kawe i pogaduchy bo jakies doly mnie lapia ostatnio:blink: ale to jeszcze zadzwonie do ciebie.
Po calodniowym psychicznym przygotowywaniu sie do prasowania w koncu biore sie za zelazko juz teraz na 100%:-p
Kto ma ochote na jabecznik wlasnie sie piecze w piekarniku i juz ladnie pachnie:tak:
 
Dzień dobry...

Wczorajjuż nie dotarłam do was bo u nas tak wiało a mój Victor ak szalał :szok: że na nic już czasu nie miałam.... Sztorm na morzu był czy co?:eek: Płakało to moje dziecko, na ocyjuż nie widziało a nadal sie męczyło z zasypianiem....

Gosiu już tam nie wracam... właśnie pisze wypowiedzenie.... Nowej też nie znalazłam ale postanowiłam zabrać Erniego od gasthouder i pobyć z nimi do maja bo potem Erni idzie do szkoły a ja wtedy pójde do pracy.:tak:
Dzisiaj ide do szkoły bo chce wcześniej wrócić i tylko wtedy chłopcy bedą u tej gasthouder jak ja w szkole....;-) A teraz w miedzy czasie dorobie na sprzątaniu na czarno i prasowanie tą samą kasę...

Dorkaa bede na pewno po południu to ci powiem co i jak z tymi żelazkami...ok?:sorry:

A teraz zmykam,pa.

p.s.Jabłecznik śnił mi sie w nocy Gosiu chyba sobie tez upieke....
 
witam
ja juz po pracy uffff mam weekend do niedzieli. Przez jesien albo przez ta zmiane czasu jestem taka jakos zmeczona, smutna nic mi sie nie chce i wogole bleeee:no: moj M. namawi mnie zebysmy pojechali na kilka dni w grudniu na Texel, zebysmy pobyli w koncu troche razem bo teraz to wlasciwie sie tylko mijamy, a jak mamy wolne to ostatnio ciagle jakis gosci mamy. Ja jakos sie wacham, bo to znowu koszty no i swiet ida ale w sumie fajnie byloby razem wyskoczyc:sorry:
Aniu jablecznka juz pol nie ma ;-) a u nas tez wialo jak diabli ale o dziwo byl bardzo cieplo:eek: fajnie sobie wymyslilas pobedziesz z dzieciaczkami i szkole na spokojnie skonczysz:tak:
ide na chwile dychnac poki maly spi, dzisiaj juz mam labe moj malzon obiad ugotowal ja w koncu wczoraj wszystko poprasowalam wiec naprawde weekend:-):tak:
 
Witam popoludniowo!

Dzisiaj jakis taki dziwny dzien, moje dziecko, ktore normalnie jest super ulozone (regularne drzemki, karmienia itd.) dzisiaj sie szaleju najadla. Nie ma prawie minuty by spokojnie lezala tylko skacze, przwraca sie i kombinuje. Drzemki za to zamiast 1-1,5h to tylko 15 minut na szybka regeneracje:) Mam nadzieje, ze to dzisiejszy dzien tylko taki. Mysle ze zabki jej ida bo slini sie okropnie, cale raczki w buzi i poplakuje...achhh.
Dziekuje za mile przyjecie na forum no i cierpliwie poczekam na info dotyczace zelazk:) Ogolnie moje zasadnicze pytanie czy zelazkiem z parownikiem faktycznie lepiej sie prasuje?? czy jest to zakup warty takich pieniazkow??
Widze, ze temat zlobkow sie pojawia. Ja planuje z mala posiedziec w domu do kwietnia/maja- czyli do jej 10-11mcy a pozniej poszukac pracy...probowalam ja zapisac do dobrego zlobka ale oczywiscie miejsc ma maj juz nie ma:/ Czeka mnie ciezka przeprawa by znalezc dla niej dobre miejsce.

Zycze wszystkim spokojnego wieczoru.
Zainspirowana jablecznikiem chyba cos upieke:)
 
reklama
Witam popoludniowo!

Dzisiaj jakis taki dziwny dzien, moje dziecko, ktore normalnie jest super ulozone (regularne drzemki, karmienia itd.) dzisiaj sie szaleju najadla. Nie ma prawie minuty by spokojnie lezala tylko skacze, przwraca sie i kombinuje. Drzemki za to zamiast 1-1,5h to tylko 15 minut na szybka regeneracje:) Mam nadzieje, ze to dzisiejszy dzien tylko taki. Mysle ze zabki jej ida bo slini sie okropnie, cale raczki w buzi i poplakuje...achhh.
Dziekuje za mile przyjecie na forum no i cierpliwie poczekam na info dotyczace zelazk:) Ogolnie moje zasadnicze pytanie czy zelazkiem z parownikiem faktycznie lepiej sie prasuje?? czy jest to zakup warty takich pieniazkow??
Widze, ze temat zlobkow sie pojawia. Ja planuje z mala posiedziec w domu do kwietnia/maja- czyli do jej 10-11mcy a pozniej poszukac pracy...probowalam ja zapisac do dobrego zlobka ale oczywiscie miejsc ma maj juz nie ma:/ Czeka mnie ciezka przeprawa by znalezc dla niej dobre miejsce.

Zycze wszystkim spokojnego wieczoru.
Zainspirowana jablecznikiem chyba cos upieke:)

Co do maleńkiej to chyba niepokój przeniósł sie do ciebie bo mój dzisiaj syneczek do rany przyłóż...:-D Panie w mojej szkole nie mogły sie na niego napatrzeć jaki on grzeczniutki..hahaha - szkoda że go dzień wcześniej nie widzialy!:-p

Dorkaa odnośnie żelazek - parowe jest THE BEST... kup takie żeby miało długą gwarancje w "razie wu" i ..powodzenia życze...
Dla mnie nie istnieje już normalne żelazko - mam dwa fachowo zwane GENERATORY PARY obecnie jedno PHILIPSA tak ok.150€ i TEFALA ok.350€ prasowanie to dla mnie przyjemność :-)zwłaszcza tym drugim bo ma 5 barów i duży pojemnik na wode a przede wszystkim super stope teflonową. Może dla niektorych jest trochę ciężka - dla mnie kwestia przyzwyczajenie i nie trzeba dociskać nawet wymiętych jeansów które wyglądają jak wyciągniete krowie z ....:crazy::-D
Mniej więcej wygląda tak ..bo tego modelu co ja ma nie moge znaleźć na pl stronie...
coś podobnego jak
Żelazko parowe TEFAL Easycord Pressing GV5150 E0

Demo vpartner.pl -
 
Do góry