reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

WSZYSTKIEGO NAJ KOCHANE MAMUSIE!!!

Aniu może dużo chodziłaś ostanimi czasy?
Carinio gratuluje chłopczyka:tak:
Paulina ,Mamo Mikołaja to pewnie cisza przed burzą :tak::tak:Czekamy na jakieś wieści:sorry:

Ja dostałam od Michasia laurkę i czekoladki,słodkie jak mój maluszek:tak::tak:
 
reklama
Carinio... mój za to nie lubi rowerem jeździć aż mi się brzuch stawia i...twardy robi siejak skała!:-D
No troche Karola masz racje - chodzić chodzę bo na dupie usiedzieć nie moge:sorry::-)...ale zaczynam sie zastanawiać czy to nie jest reakcja na krem po opalaniu....:eek:

Ja oczywiście głodna sie zrobiłam więc jajka na miękko zaraz będą!:-D
Kolacyjka mała i...dobranoc mówie!
 
Dzien dobry

Lew waży zwierzęta. Podchodzi mrówka i lew ją pyta:
- No, mrówka, ile ważysz?
- Sto kilo - odpowiada mrówka.
- Nie, no ale tak na serio ile ważysz? - pyta lew.
- Sto kilo - odpowiada mrówka.
- Nie, no mrówka, bez jaj! - mówi lew.
- A! Bez jaj to dwa - odpowiada mrówka.
 
e tam..moaj nic mi nie mowila o dniu matki...sluchajcie wczoraj po poludniu bylam z mala u lekarza bo dostala goraczki zadnych innych objawow...zbadali jej mocz wszytsko ok, podalam paracetamol 2 trazy i teraz ma 37,9 -mielayscie tak ze dziecko wam np tylko 1 dzien gorackowalo i tyle? je normalnie a co najlepsze to sie drze jak jje cyca chce dac nei chce i jzu mleko pije z butli kasze je owocki tez herbatka oki ale cyc nie i juz....naet jak jest glodna to nawet nei chce buzi przylozyc...
dziewczyny ponawiam pytanie...plus po goraczce moaj ma teraz od 2 dni stan podgoraczkowy..a i jak mierzycie temp w dupci to odejmujecie 0,5 stopnia?
 
Witam
Anno a ta temperatura nie przez ząbki? Michaś miewał takie temperatury jak mu zęby szły:tak:
Mamo mikołaja wczesny spacerek
 
Pogoda sie psuje :/
Ciekawe jaki bedzie weekend,bo u nas imprezka



przed ślubem:
Ona: Cześć!!!
On: No nareszcie, już tak długo czekam!
Ona: Może chcesz, żebym poszła?
On: Nie! Co ci przyszło do głowy?
Ona: Kochasz mnie?
On: Oczywiście o każdej porze dnia i nocy!
Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś?
On: Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?
Ona: Chcesz mnie pocałować?
On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji!
Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?
On: Zwariowałaś? Przecież wiesz, jaki jestem!
Ona: Czy mogę ci zaufać?
On: Tak.
Ona: Kochanie...
Siedem lat po ślubie: czytajcie od dołu w górę he he
4
Dobre
9
9
 
reklama
Do góry