reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Natka, 23 lata skoncze w lipcu. Dziekuje za komplement :*

hurrraaaaa :D jedziemy do Groningen do Ikei po mebelki :D:D:D


aaa a na obiad zaszalałam ;D pierwszy raz w zyciu zrobilam pierogi :D heheh zobaczymy czy mąż przezyje :)
 
reklama
Dzień doberek...:D
Dziękuję pięknie za życzenia!

Ja już się weekenduję...:D Zaraz zjemy z Mają pierożki(niestety kupne,:/ bo nie mam czasu robić swoich) i lecimy do Oli do przedszkola na uroczystość z okazji Dnia Matki:DDD
Piękna pogoda, więc po imprezie zabiorę dziewczynki na wielkie lody!:D

Maja od środy znow siedzi w domu, bo we wtorek były z mężem u jego brata, a ten ma kotki małe i Maja dostała takiego ataku kaszlu, że myślałam, że sie udusi...No i prawdopodobnie ma alergię na sierść i kurz...://// Już jej przechodzi, ale testy nas nie ominą....
 
zapraszam do mnie na pierożki kochana !

a co do alergii to lepiej zrobic testy szybko, niz pozniej sie zamartwiac... ja mialam testy w wieku 4 lat i nie bylam na nic uczulona. Tażałam się w sianie, zbożu czy rzepaku na wsi i nigdy nikomu nic nie było. a w wieku 18 lat, zrobili mi testy, bo podejrzewali dychawice oskrzelowa. i co?? jestem uczulona na wszystkie możliwe zboża, pyłki traw i wierzbe. i skąd mnie się to wzięło? nie mam pojecia. ale po 3 latach inhalowania się specjałami wszystko przeszło.
 
Witam.... ale szalejecie z postami!;-)
My obiad mamy z wczoraj -ryż z warzywami....:-D już weekend, czekam aż bbka przywiezie kolejne prasowanie ...do dzieła!
Moze zakupy jeszcze dzisiaj, jakieś pranko... i wieczorek z mężem...
 
Aaaa...zapomniałam zapytć dziewczyn które robią bądź zrobiły już PORTFOLIO - jakies wskazówki:confused:, może jakieś stronki z przykładowymi rozmówkami? Z czego korzystałyście?

Z góry dzięki za odpowiedzi.... może być na PW!:tak::tak::tak:
 
Dzien dobry
jestem jestem, ale bardzo zapracowana :-D
Praca, praca, praca, pazury, studia, dziecko, dom i czasu mi brakuje :-D
Ale jeszcze tydz i wakacje :tak::tak::tak:
 
Aniahaven ja portfolio nie robilam bo chodzilam tylko 3 miesiace na prywatne lekcje, do szkoly nigdy nie chodzilam :no:
 
reklama
Do góry