reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Agasta teraz jest promocja i połowa kursu gratis, więc z przesyłkami i płytami cały kurs będzie mnie kosztował nie całe 600zł, więc się zastanawiam, a podstawy to ja już znam:-), gramatyki również, gesloten vragen, open, vragen, tijd: vroeger, nu, toekomst itp
 
reklama
A co tu tak pusto:szok:
U nas slonko ladnie siweci wiec idziemy zaraz na spacerek bo inaczej to mi Mloda zaraz zabawki porozwala,tak dzisiaj szaleje od rana.Kopie,wierzga,boksuje,gada az milo patrzec:-)
 
Hej....

Ja zakupiłam w końcu strój Mikołaja...na bramie-hali czyli z drugiej reki!:tak:
Kosztował mnie 2,5€:-Dkompletny!
Teraz tylko prezenty!

Faktycznie słonko dziś wyszło....my też chwilkę pospacerowaliśmy z Ernim bo Karcia w szkole!;-)
Agasta wrzuć fotke....Ann jak po szczepieniu?:eek:

Aaaa...i mam pytanie odnośnie kursy ...czy jako że jesteśmy w unii za ten kurs same bedziemy musieli zapłacić?bo mnie tu babka nastarszyła :szok:że nam nie dofinansują i z własnej ręki będziemy pokrywać koszty...i mamy uważać co podpisujemy....dziwne jakieś...:eek::eek::eek:
 
Aniahaven ja wlasnie dlatego nie zpisalam sie na kurs z gminy. bo mi powiedzieli, ze pl jest w uni i ze mi nie beda finansowac kursu i jak chce to musze zaplacic sama. Wiec dalam sobie spokoj, bo koszt 1 semestru to 2500 euro :szok: Lepiej dowiedz sie dokladnie co i jak zanim cokolwiek podpiszesz :tak:
Fotke wstawie jutro :-)
 
reklama
No my juz po, bylo lekkie opoznienie :crazy:
a wiec
Claudia ma 62cm czyli 5 wiecej niz ostatno i przybrala 895g wazy 6145
Natka ma 61 czyli 4 wiecej i 845 na plus wazy 5960

mlode szczepienie przeszly jak ostatnio czyli super, troche popipczaly przy wbijaniu igielki a potem cisza i spokoj i w aucie zaraz zasnely, wzasadzie juz przy koncu ubierania odlatywaly
 
Ostatnia edycja:
Do góry