reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam
Ja po pracy ..w końcu:tak:
Aneta moja siostra miała ESKK i byla zadowolona :tak::tak:Co prawda już podstawy umiała ...ale też dużo się nauczyła:tak:Mowila ze wszystko przejrzyste,dużo ćwiczeń i powtórki:tak::tak:
Ania super że kupiłaś tak tanio strój mikołaja:tak:
Agasta pokaż fryz! Z Claudii sie śpioszek robi;-)
Anno dużo odpoczywaj :tak::tak:
Ale mnie nastraszyłyście z tym kursem:no:
 
Ostatnia edycja:
No u mnie dzis byla polozna no i okazalo sie ze mam za malo pokarmu i musze dokarmiac, dlatego mala byla taak nie spokojna ale juz jest ok.:-) Generlanie to moj porod trwal 16 godzin i niestesty nie dalo rady spontanicznie rodzic. O 7.22 rano odeszly mi wody a kolo poludnia dostaalm tabletki na rozwacie, wieczorem juz bylo wszytsko i bole parte i 10 cm ale niestety w kanale rodnym glowka sie odwrocila i szybko zadecydowano o cc. Nie wiem czy ktoras z was przeszla przez to znieczulenie zewnatrz oponowe-ale dla mnie ono nic nie daje:-(na cc mialam miec tylko narkoze w polowie al;e tez nie poszlo i musieli mnie w ogole uspic, ale to akurat moze i lepiej. Poza tym opieka w szpitalu ok. Mala wazyla 3750, 53 cm i dostaal 9 punktow. No nie wiem co jeszcze opisac...
 
Anna a dlaczego dali Ci tabletki na rozwarcie? :sorry:
Mi odeszly wody o 16 a skurcze zaczely sie dopiero o 23 i nikt mi nawet nie proponowal tabletek na rozwarcie czy skurcze - poprostu kazali mi czekac
A mala wcale nie taka mala :-)
tatus byl przy porodzie?
 
No tabletki daja bo za dlugo czekac nie mzoan bylo ze wzgledu na to ze bali sie infekcji, z tego co pamietam, Tatus byl przy porodzie i nie wyobrazam soebie zeby bylo inaczej, sama nie wiem jak bym przez to przeszla szczerze mowiac, a darlam sie tak ze 2 dni mowic pozniej nie moglam:-D
Dziewczyny dziekuje Wam strasznie za zyczenia i gratulacje-wlasnie sie doczytalam i az sie poplakalam tak mi milo...
 
Anna w holandii kobiecie po odejsciu wod plodowych pozwalaja chodzic jeszcze 48 godz. jezeli akcja porodowa do tego czasu nie zaczne sie sama to dopiero wtedy daja wspomagacze :-)
 
Moja mala juz chrapie, ja poprasowalam i wcinam torta, relaksuje sie :-D Zaraz obejrze sobie serial i ide lulu, bo jutro znowu do pracy :eek:
Spokojnej nocki, dobranoc
 
reklama
Aniahaven dzieki i wzajmnie.
Problem tylko w tym, ze ja nie mam snow :-) tzn pewnie snie, ale rano nie pamietam o czym :-D
 
Do góry