reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Agasta, ja sie ostatnio dowiedzialam, ze aby zapamietac sen, musisz sie obudzic w trakcie jego trwania. Ja codziennie pamietam, bo tak lekko spie, ze sie co chwila budze.
Co do srodkow na "przyspieszenie", to lekarze podejmuja taka decyzje, zaleznie od kobiety. Ja w obu przypadkach musialam dostac kroplowke z oksytocyna, bo jestem dlugodystansowiec i dzieciatka mogly sie udusic, w zwiazku ze skurczami. Moja Marys to prawde mowiac ledwo odratowali.. :-(
ja dzis jestem po 3 godzinach snu, wiec ide do lozka.
spijcie smacznie
 
reklama
Czesc dziewczyny!!!
my juz po wczasach tydzien minal jak z bicza trzasl, bylo b. fajnie pogoda moze nie dopisala ale moge powiedziec ze zuid-limburg mnie zauroczyl. moglabym sie tam przeprowadzic hihihi:tak:
Ale mam dla was wiadomosc ze Daanusiowi wyszedl pierwszy zabek:-):-):-) juz jak bylismy na urlopie to wiedzialam ze cos sie swieci bo policzki czerwone i za uszko sie ciagnal no i dzisiaj wkladam palec i czuje zeba
Aniu117 ode mnie rowniez spoznione ale bardzo serdeczne GRATULACJE !!!!!!!
uwazaj na siebie i pierwszy tydz. daj na luz i naprwde nic nie rob tylko w lozku siedz, wykozystaj babke z kraamzorgu ile wlezie. ja tez bylam po cc i naprawde szybciej dojdziesz do siebie a to njawazniejsze dla ciebie i dla dziecka
wszystkim pytajacym o mnie dziekuje za pamiec i zycze dobrej nocki
 
Witam....

Gosiu GRATULACJE dla Dana z okazji pierwszego ząbka!
I ponawiam pytanie odnośnie płatności za kurs z Geemente!:eek:
Kursantki wypowiedzieć sie mi tu.....
 
Ostatnia edycja:
Dzien Dobry

Gosiu witaj spowrotem,gratukacje dla Daanusia na pierwszy zabk,dobrze,ze tak spokojnie wyszedl.
A co do Anny to ona nie ma Kraamzorg bo w niemczech,a przynajmniej ja nie slyszalam zeby tam cos takiego mieli
 
Natko!



Z okazji urodzin życzę Ci tylko jednego - abyś znalazła złotą rybkę, która spełni wszystkie Twe życzenia - te małe i te największe.:-D:-D:-D
 
Witam
Gosiu Gratulacje dla Daana z okazji pierwszego ząbka:-) Zaglądaj do nas częściej :tak: Jak w pracy:confused:
Natko
W dniu urodzin Twych kochana
Życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty
Odpłynęły gdzieś ukradkiem.

Słońce niech Ci zawsze świeci,
A na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło
Marzeń, wiary i miłości.
Aniu ja za kurs nic nie płaciła:tak: Podpisałaś już kontrakt :confused: Jeśli nie to gdy pójdziesz na spotkanie podpisać kontrakt zapytaj czy będziesz coś płaciła za ten kurs. Uważam, że jeśli nikt nic o żadnych kosztach nie mówił to nie będziesz płaciła :-)

Dziewczyny co dziś robicie na obiad, bo mi pomysłów brak :eek::eek:

 
Dzień dobry:-)

To znowu ja:-) Wreszcie kupiam nowy modem do komputera, wiec się witam:-) Mam nadzieję, ze już teraz nie bedę miała żadnych problemów komputerowo-internetowych;-)

Inga dzisiaj w przedszkolu, więc biorę się za okna, bo mam małą masakrę, niedługo nic przez szyby nie zobaczę... Później z psami do parku i na spotkanie i innymi mamami do polskiej świetlicy:-)

Aneta, u mnie dzisiaj krupnik z wczoraj;-) bo już na gotowanie nie starczy mi czasu;-)
 
reklama
dzien dobry
Aniu, ja za kurs nie place nic, tylko jakies koszty manipulacyjne w wysokosci 200 euro za caly kurs, 450 godzin.
 
Do góry