reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dobry...

Czarna, wszystkiego naj z okazji wczorajszej trzymiesiecznicy Jessy :-D

A my dzisiaj na szczepienie...:eek:
 
Witam:tak:
Niunia wczoraj byłaś w Hadze:confused: A ja miałam wolne i nic nie powiedziałaś, w czwartek do pracy idę, a o której będziecie:confused: Jeśli Tobie pasuje to po 13:00 zapraszam na kawę :tak::tak::tak:
Miłego dnia kobitki:tak:
 
Hej Kochane!
no nawet nie mama jak podczytac co pisalyscie, padam spalam tylko 3 godz, a musze jeszcze po cc zostac w lzoku 10 dni ale sie nie da bo w domu cos zrobic trzeba, narazie dostosowujemy sie z mala do cyca bo dopiero od 2 dni mam mleko i nie wiem za bardzo jeszcze ile potrafi zjesc i ile ja trzymac przy cycu. Ale pozdrawiam Was goraco i jak dojde do ladu ze wszytskim to moze i was gaduly opanuje na forum:-)a najlepsze jest to ze pytalam sie was kiedy urodze a na 2 dzien rano wody mi poszly i amelka urodzila sie dzien przed terminem:-)
 
Aniu zdrowiej szybko i ucałuj swoja córeczkę od ciotek forumowiczek :tak::-)
Mam do Was pytanie, czy któraś korzystała z kursu ESKK i czy warto go zakupić:confused:
 
aneta-w czwartek niestety ale jedziemy na 9 rano i wracamy do amsterdamu bo mój P musi wrócic do pracy:-( ale obiecuje że kiedyś cie odwiedze :tak:bo bardzo chciałabym zwiedzić hage:tak:
wstyd się przyzanć że tyle czasu jestesmy w holandii a nie byliśmy w hadze, a mamy niecałe 60km:zawstydzona/y:
 
reklama
Dzien dobry
moje dziecie ma jakiegos spiocha ostatnimi dniami.
Poszla spac o 19:30 wstala o 7:30 wypila flache i jzu w trakcie znowu tarla oczka wiec wpakowalam ja w lozko i spi do tej pory :szok::szok::szok:
A ja sama pospalam do 9:40 :-) Nie pamietam kiedy ostatnio tak dlugo spalam :rofl2:
Sencilla nie mam pojecia ile taka przyjemnosc kosztuje, bo jak wczesniej pisalam to moj pierwszy raz bedzie :-D Mysle ze ok 15-20 euro, bo ja chce tylko sciac. A fryzjerke znam, bo robila u mnie pazury, jej ciocia swietej pamieci i sasiadka tez :-) Tak nawiasem mowiac to dorbze ze spytalas ile ta przyjemnosc kosztuje :-) zorietnowalam sie ze przceiz kasy w portfelu nie mam (jak zawsze, bo ja wszystko karta place), wiec musze do bankomatu skoczyc :-D
Anna to Ci w szpitalu nikt nic nie powiedzial jak powinnas karmic? :eek: Ja przykladalam mala 15 min do jednego cyca 15 min do drugiego. Chyba ze pila to wtedy jej nie przerywalam. Jak slyszysz ze polyka to pozwol jej pic tak dlugo jak chce. Nie ma czegos takiego ze niemowlak je za duzo :no: Jak potrzebuje to je, a jak nie to nie :tak:
Aneta ja mialam kurs holenderskiego eskk i nie polecam :no: ZAplacilam za niego 900 zl a po 2 tyg sprzedlam za 650 zl. Od pierwszej lekcji wymagaja gramatyki na poziomie co najmniej podstawowym i nie zaczynaja od dzien dobry, mam na imie tylko od razu od zdan rozbudowanych. Mi nie przypadlo do gustu, szkoda bylo kasy
 
Do góry