reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam serdecznie
kochane, ja jestem z Wami caly czas, ale 4 dni pod rzad mialam gosci :D i po prostu nie wyrabialam na zakretach.. poza tym praca, dzieci, szkola..
Mam do WAs prosbe, musze dzis napisac przepis na ciasto po holendersku. Juz cos tam wymodzilam, ale zupelnie nie wiem, czy to dobrze. Czy moglabym pozniej wrzucic i prosic o rade, czy jest to dobrze napisane?
A Ania bedzie w szpitalu prawdopodobnie do srody, bo jest po CC i musi dojsc do siebie. Na pewno do nas zagladnie :tak:;-)
 
reklama
Sencilla ja też ostatnio po holendersku zadanie do przedszkola Erniemu robilam!:-DAle ja na łatwizne poszłam i z folderu AH zerżnęła:tak::tak::tak:.
Pani z przeszkola ma 25-lecie pracy i postanowli jej zdobić książkę kucharską bo ona zapalona fanka gotowania:-D...i każdy przedszkolak czyli jego mama;-)musiała robić 1 karte....

Oto ona.....

 
hej Aniu! Jak sie czujesz? Jak Amelka? Ale sie ciesze, ze juz jestes na swoich "pieleszach"... czy ktos moglby mi podpowiedziec, gdzie ja do jasnej ch... zapodzialam slownik??!! :eek::crazy::crazy::crazy::crazy::-D:-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dobry wieczor.
Anna odpoczywaj, a jak znajdziesz czas to napisz cos wiecej :tak:
Sencilla ja Ci nie pomoge, bo u mnie w domu od jakiegos czasu panuje ogolna skleroza. Zgubilam klucze z domu, pozniej anrold posial gdzies aparat z pracy a ja w zeszlym tyg zapodzialam lancuszek z zawieszka :szok::wściekła/y::crazy:
Dobrze ze glowe mam przyrosnieta, bo pewnie te zbym zgubila :-D:-D:-D
Mamo mikolaja ja mialam robione usg w 6 tyg, tego w 20 tyg nie mialam. W 26 tyg sami prywatnie pojechalismy na rozpoznanie plci, to bylo oczywiscie platne. Mialam tez usg w 36 i 38 tyg, bo claudia lezala glowka do gory. A w 39 urodzilam :-) Krew pobierali mi 2 razy na poczatku i w 36 tyg zeby sprawdzic czy wszystko jest ok, bo podawali mi w 34 tyg anty d, bo mam grupe krwi 0 rh- :eek:
W miedzyczasie sprawdzali mi tez poziom zelaza, tak jak czarna pisala na miejscu u poloznej.

Claudia dzis juz nie goraczkowala, a zabek zaden sie nie przebil wiec nie wiem co to bylo :no:
Jutro przychodzi do mnie fryzjerka. Pierwszy raz bede sie u niej scinac, ciekawa jestem co z tego wyjdzie :rofl2:
 
Agasta ząbek pewnie pojawi się w niedługim czasie!:tak:
Mam nadzieje że fryzjeka okaże sie taka jaką sobie wymarzyłaś a efekt będzie spełnieniem twoich oczekiwań....Oczywiście czekamy na fotkę...:-D
Sencilla i jak ci idzie z przepisem bez słownika?:eek:
 
Dobry wieczor
wlasnie sie przytoczylam ze szkoly. Przepisu przygotowac nie zdazylam, Czarna, dziekuje za pomoc, no ale nawet nie zdazylam Ci tego podeslac. na nastepne zajecia :tak:
ooo, Agasta sie robi na bostwo... super! tez by mi sie taka fryzjerka w domu marzyla... :tak:;-) a moge zapytac, ile taka przyjemnosc kosztuje?
zycze wszystkim dobrej nocy
 
reklama
Do góry