reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry
Mamo Mikołaja ja miałam badanie krwi i usg w 12 ty, w ostatnich 2 mies połozna badała mocz i krew sama:tak: usg w 21 i 30 i 33 tyg bo jedna nerka była za mała:zawstydzona/y:
Normalnie sa 3 usg:tak: Co do porodu to ja jestem bardzo zadowolona ,ze się szybko wychodzi do domu:tak:Oczywiście jak jest coś nie tak to zostaje się na obserwacji:tak:
Nie zamartwiaj się porodem na zapas:sorry:
Agasta no jakoś idzie ,Michaś robi 2 lub3 razy kupke do nocnika:tak: Ale nie woła,dla mnie to troche za wczas :tak:Ale jak tata chce to niech próbuje ,a nóż się uda;-)
Ania co do grzybów to mi kolezanka (polka )jak tu przyjechałam powiedziała że nie wolno zrywać kwiatów i zbierać grzybów:tak:Ja nigdy w ten temat się nie zagłębiałam bo na grzybach się nie znam a jak kwiatka chcę raz za czas urwać to się dobrze rozglądam:-D:-);-) ZDRÓWKA życze!!!:tak:Dziś się relaksuj:tak::tak:
 
Mamo Mikolaja to prawda.Ja tez mialam tylko 1 badanie krwi zaraz podczas pierwszej wizyty,a potem tylko na zelazo.Piks w palec i na miejscu mieli aparature i zaraz mieli wynik.Kiedys wyszlo,ze troche niski mam poziom zelaza to pani polozna kazala mi jesc buraczki:-)i tyle.USG mialam 4 razy,ale normalnie jest ich tylko 2.Ja raz mialam jeszcze przed pierwsza wizyta bo mialam plamienie,a potem 3 tyg.przed terminem bo pani nie umiala wymacac przez brzuch czy mala lezy na pewno glowka w dol,tyle mialam wod plodowych,ze sie dzidzia zgubila;-)
Ja 2 razy w czsie ciazy bylam w PL i tam tez chodzilam do gina,ale prawde powiedziawszy nie widze potrzeby robienia wiecej badan,jesli wszystko jest OK.Nie wiem tylko jakie oddzialywanie na dziecko maja twoje problemy z tarczyca.Moze jesli nie uda ci sie tutaj nic zdzialac to jedz do polski albo przynajmniej zadzwon do jakiegos gina w pl i zapytaj co o tym mysli.Nie mam innych pomyslow:no:No chyba,ze jakas polska polozna by cos wskurala

Aniu ja ogolnie za grzybami to nie przepada:-p:eek:ale bardzo lubie je zbierac:tak:
 
Witam,
Aniu właśnie wróciłam do domu ze szkoły Nikodema z zajęć gimnastycznych:tak: Dzieci otrzymały dyplom od Zwarte Pieten, a Oliwierek tak się wyszalał, że właśnie sam poszedł się położyć do łóżka:tak::-) Jak poszukam mój adapter to wrzucę zdjęcia:tak:, bo mam je na telefonie:tak::-)
Mój M poszedł dziś do pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, nie wymiotuje, nie ma rozwolnienia, ale mówi, że wszystko go boli czuje się jakby miał cegłę na żołądku :-( Kiedy go zaciągnę do lekarza to nie wiem, bo on jest uparty jak osioł:wściekła/y:. Mówi, że woli iść w PL, ale kurcze za co my tutaj takie duże ubezpieczenie płacimy:eek:
Witaj Natka, pewnie, że 2 dni w pracy to nikomu nie zaszkodzi;-):-). Fajnie, że Ci sie szef na to zgodził:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak wy ale ja do siedzenia w domu się nie nadaje!:eek::-D
Chyba tu kręćka dostanę....do 16.00, bo potem dzieci wrócą...
Chylę czoła przed wszystkimi "udomowionymi";-)
Natka a wczym ty pracujesz?jeśli można wiedzieć....:tak:bo nie pamiętam albo przeoczyłam jeśli pisałaś!:sorry:
 
reklama
Do góry