reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Agasta mnie to naprawdę bawi:-D ...ja jeszcze przez tyle lat nie widziałam nikogo kto by ten mandat dostał a tym bardziej kogoś kto by te mandaty wlepiał!:-)
Zdrówka Claudusi życze...mam nadzieje że to tylko czasowe!

Dobranoc...
 
reklama
A tak sie Mojej kochanej przysnelo podczas zabawy:-)
A potem przytulanka z Mamusia:tak:
 

Załączniki

  • Przysnelo mi sie ;).jpg
    Przysnelo mi sie ;).jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 30
  • Z Mamusia.jpg
    Z Mamusia.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 30
Agasta zdrówka dla Claudusi:tak:
Czarna sliczniusia jest Jessica:tak:Tak słodko spi:tak: Mama tez niezłą laseczka:tak:
Najwyższa pora do spania się brać.....dobranoc!:-)
 
Dzien dobry
Anihaven to o grzybach bylo w radiu 538 wiec jaj sobie nie robili :no: moze jest zakaz zbierania jakis poszczegolnych gatunkow? Arnold asiostra dostala mandat ze wjechanie koniem do lasu :szok: 50 euro :szok:
Czarna mala jeszcze troche to bedzie z claudia sie bawic :tak: albo raczej claudia nia :-D Zartuje oczywiscie :-D
Karola jak dziadziowi idzie nocnikowanie Michalka?

Milego dnia kobietki
 
Dzień dobry!

Agasta ja ci wierze że to na poważnie było - ...dużo pisałyśmy na ten temat wcześnij i ja zostaje przy swoim....:sorry:;-)U nas tego zakazu nie ma....:cool2:
A siostra jeździła po ścieżkach dla koni czy tak sobie pogalopowała pędem przez las?:eek:;-)
Czarna maleńka przecudna a tobie widać macierzyństwo służy!:-D

Do znowu!
 
Dzien Dobry

Dziewczyny na grzyby to do polski,bo sa NAJ

Agasta jak Claudia dzisiaj??Mam nadzieje,ze nie beda cie zrywac z pracy.Co do zabaw to masz racje.Jessi je uwielbia,moze bawic sie CALY dzien :-D

Dzieki za komplement dziewczyny,ale na fotce widac tylko te nieocenzurowana czesc mnie;-)calej reszcie maciezynstwo raczej nie posluzylo:-D.Ja ciagle przycinam zdjecia zamiast wziasc sie w garsc i pocwiczyc;-):-)

A moja Mala jeszcze spi:szok:albo tylko lezy sobie cichutko:eek:.Nocka spokojna

Ciekawe kiedy Anne wypuszcza do domu

Ide ja podejrzec :-)
 
dziewczyny potrzebuje informacji !

jakie badania mialyscie w ciazy i ile bylo usg? ja mam tylko badanie krwi i jedno usg drugie ma byc w szpitalu w 20 tyg. i to wszystko??

wiecie moze ze tocze wojne z tutejszymi poloznymi i lekarzami ,mam nadczynnosc tarczycy i od 4 lat jestem na lekach i za zadne skarby niechca mi dac skierowania do ginekologa pozatym juz 3 lata nie robilam cytologi gdzie w ciazy to jest wazna sprawa a tym bardziej ze od 2 msc mam jakas infekcje pochwy ,moj lekarz pisze mi recepty na rozne czopki nie widzac nawet mnie recepty zostawia w recepcji to warjactwo ,a ja chce isc sie upewnic ze wszystko jest w porzadku ,strasznie sie denerwuje a te polozne to.....

Nie mowy o zmianie lekarza bo nie ma wolnych miejsc do konca roku u innych lekarzy!!! tak nam powiedziano!
wiem ze juz wam to pisalam ale oszaleje z nerwow i jeszcze to ze tak malo badan to jest nienormalne!
moze wy tez tak mialyscie i wszystko sie skonczylo dobrze to moze troche mnie uspokoi bo juz niewiem co robic i gdzie isc-o porodzie nawet nie mysle taka jestem przerazona ,po oststnim lezalam tydz w szpitalu z tak silna anemia no i moja tarczyca mnie wykonczyla ze nawet nie moglam do lazienki wychodzic przez 3 dni a tutaj polozna mowi to nie problem wszystko jest normalne -jak normalne skoro po kilku godzinach wypuszczaja do domu?????????????????:shocked2::-:)-:)-:)-(

sorki ze dupe zawracam ale nie mam nikogo kto moglby mnie oswiecic
 
Hej!

Ja już w domku....dziś przymusowy dzień wolny!:wściekła/y:
Wróciłam właśnie od lekarza bo z moim karkiem nadal źle-dostałam silne anybiotyki i...zakaz pracy na dziś.:-(
Czarna figurką się nie martw, mało czasu jeszcze minęło... nim sie obejrzysz a znowu wskoczysz w swoje jeansy!:tak::-)
Co do grzybków to się nie zgodzę:no: :eek:...bo nigdy w życiu nie nazbieralam PL tyle i takich wielkich:szok: prawdziwków jak tu:sorry: nieuganiąc sie po lesie...tylko idąc z dziećmi za rączke!:-D
Ale mniejsza z tym...temat zamknięty bo burzliwy jak widać!;-)
Mamo Mikołaja...faktycznie tu tylko tyle badań jest...więcej robią jeśli coś się niepokojącego dzieje!:sorry:A co o lekarza domowego to po prostu zadzwoń w inne miejsce- napewno się jakiś znajdzie!:tak:Daj znać....

Sencilla,Ann, Anetko, Gosia...gdzie się podziewacie w ten poniedziałkowy ranek?
Kawkę już serwuje...

 
reklama
Dzien dobry,
jestem...
moim mlodym sie znowu przestawilo i od kilku dni znowu sie budza w nocy na papu...:eek::eek::eek:
A kawke to juz sobie trzecia zaserwowalam...
Aniahaven, jak sie nudzisz to wpadnij na kawke...:tak:
 
Do góry