reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ANN Ania ma racje,jestes SUPER MAMUSIA chocby nie wiem co.Mnie to pewnie jeszcze czeka,ale jak nasz mloda jest taka niespokojna to klade sie z nia do lozka,czasami potrzebuje tylko troszke poprzytulac i juz jest spokojniejsza.Nie wiem jak to jest z dziecmi na butli i glodem,Jessy czasami pije co godzine a potem potrafi spac prawie 5.Twoje coreczki sa przeslodkie,widze,ze juz je kladziesz w tych lezaczkach,bo wlasnie sie zastanawialam od kiedy moge nasza tez tak ulokowac w hustawce.Ale skoro ty juz dajesz to tez poczekam jeszcze te 2 tyg.i moze ja posadze.

mama mikolaja serdeczne gratulacje,jeszcze jedna Fasoleczka nam przybedzie.

Aniu baw sie dobrze,nie ma to jak imprezka w babskim gronie :-)

Agasta jak tam po wczorajszym Party??Claudia wyglada slodko i powiedz tatusiowi,ze juz nie jest taka do niego podobna.Naprawde zmienia sie z dnia na dzien.

Moi na zakupach,mala spi,pranie zaraz bede mogla rozwiesic no i akwaria trzeba dzisiaj koniecznie oporzadzic a na 13 mamy odwiedziny.Kuzynka przyjezdza z mezem i swoimi chlopcami na obiad wiec caly dzien rece pelne roboty.

Do pozniej kobietki,moze wieczorekiem zerkne jeszcze
 
reklama
Witam Was
MamoMikoaja gratuluje!!!!
Ann trzymaj się:tak:, córeczki przeurocze:tak:
Czarna Twoja księżniczka oczywiście również sama słodycz:tak:
Agasta jak Claudia się ma:confused:


Trochę mnie nie było, więc mam zaległości :-( Przepraszam najmocniej, że nie odpiszę każdej z osobna:-(
U nas się dzieje, ale bardzo źle ... :-(
Wczoraj spadłam w pracy ze schodów i zemdlałam :-(Na szczęście nie połamałam się, ale nawet siedzieć nie mogę, bo wszystko mnie boli:wściekła/y::-( głowa (strasznie), kark, ręce, łokcie, łopatki, żebra, kość ogonowa, pośladki i cała reszta:-:)-:)-:)-( tylko nóg sobie nie naruszyłam:szok:

Mało tego dziś musimy jechać do PL (nie wiem jak ja to przeżyje, tyle godzin w aucie:szok:), bo zmarł dziadek mojego męża:-:)-:)-:)-(

Pozdrawiam Was kochane i do następnego:tak:
 
Dzień dobry
Anetko przykro mi z powodu śmierci dziadka Twojego męża. Kochana dobrze się czujesz?
Agasta, Annn, Czarna S. ależ Wasze księżniczki są śliczne. Nie mogę się napatrzyć na nie.
Ann kochana jesteś świetną mamą.
Aniuhaven udanej imprezki
MamoMikołaja gratulacje kochana.
U mnie nic nowego, jak co tydzień sprzątanie, pranie, obiadek, ciasto.
 
A my sobie tutaj siedzimy z mamuśką i cioteczką ..... mężuś u nam rybki serwuje jakie tylko chcecie!:-DJednym słowem wieczorek się udał!:tak:
Anetko jestem z tobą myślami...biedaczko....
 
Anetko widze,ze trafilo cie podwojnie,trzymaj sie .

A wy dziewczyny gdzie sie podziewacie???

mama_mikolaja ja jestem z 29.05 rocznik pomine :cool2: i powiem Ci,ze bedziesz miala rece pelne roboty jesli urodzi Wam sie takie ziolko jakie jest ze mnie :-D;-) Moja Mama do tej pory sie dziwi jak sobie poradzila i ze nawet wyszlam na czlowieka :-D:-D:-D Bliznieta to ciezkie orzech do zgryzienia.

Ja wlasnie skonczylam jesc platki i jeszcze sie na momencik poloze.Zalezy ile Jessy pospi.

Do pozniej

TO JUZ MIESIAC !!!
 
reklama
Do góry