reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej....

No w końcu mam chwilkę....
Agasta pewnie już baluje...:-D
Sencilla a ty co poszukujesz w tych polskich sklepach....;-):eek:
Czarna S.niezła sumka!:szok::szok::szok:dobrze że ci się udało....
A ja znów zaciągłam mężusia do IKEI i przytargałam następną komodę tym razem 8-szufladową.....:cool2:Jutro będzie miał co robić bo dzisiaj urządzili sobie posiadówe z kumplami z pracy - jeden z nch jutro wyjedźa do PL na stałe i go żegnają!:cool2::-)
 
Aniu,
z tymi sklepami to sie niezle usmialam :-)
Moj R. w pracy dzis mial flaczki. Oczywiscie wszyscy zaciekawieni, co to takiego zażera... Jak sie dowiedzieli, ze to np. siekane czesci krowiego zoladka itp., to malo co im galy nie wyszly, jak mozna cos takiego jesc. Wszyscy oprocz Japonczykow! Ci tylko powtarzali: It's must be very very tasty! :-D:-D
No i R. dal im sprobowac.... POdobno uszy az im sie trzesly! Jeden skosny powiedzial, ze nic tak delicious nie jadl w swoim zyciu i ze mamy szczescie,ze jestesmy polakami, bo mozemy takie specjaly wcinac! :-)
W kazdym razie R. ich zapewnil, ze moga flaczki kupic w polskim sklepie. Dlatego pytalam o te adresy ;-)
 
hej laski
przyszlam sie pozalic... bo u mnie do kitu...:-:)-:)-(
jutro mieli przyjechac moi rodzice ale niestety musial to wszystko odwolac... bo remont nie skonczony i nie bedzie skonczony do konca tygodnia bo... zabraklo kasy na materialy no i pewnych rzeczy niestety nie da sie przeskoczyc...
do tego moj M sie pochorowal i juz wogole kicha jeszcze tylko brakuje zebym ja sie zarazila a po mnie male...
male marudza tak ze juz wysiadam - jezeli to tydzien regulacji to maja go juz drugi tydzien - albo ja nie jestem dobra matka i nie wiem o co mlodym chodzi :eek::-(
zmienilam im mleko dla glodomorkow bo wygladaly na wiecznie glodne wiec myslalam ze to mleko cos pomoze a po nim jakby efekt przeciwny - jakby wogole sie nim nie najadaly teraz po ostatnim karmieniu tak plakaly ze dorobilam im zwyklego i od razu zasnely i poki co spia od 21
wiec krotko mowiac u mnie mala zalamka...

ide spac moze jutro bedzie lepiej...
dobranoc

P.S. A tu moje gwiazdy na nowym sprzecie... od lewej Natalia i Claudia
 
Ostatnia edycja:
Ann czasami tak jest że wszystko się wali i nie jest po naszej myśli....
Szkoda że twoi rodzice nie przyjadą:-( - ....ale jak to się mówi "co się odwlecze to nie uciecze":tak::tak::tak:
Mam nadzieje że M szybko do dojdzie do siebie...;-)
ANIU JESTEŚ CUDOWNĄ MAMOM....:tak::-D:tak::-D i nie pozwalam ci myśleć inaczej!Małe dzieci czasami tak mają i same nei wiedzą czego tak naprawdę chcą....będzie dobrze naprawdę!:cool2:
W takim razie nadal się oferuje co do szczepienia....napisz tylko dzień wcześniej ok?
Miłego dnia wszystkim....mnie dziś czeka imprezka - roczek córeczki znajomej!:-) a potem jeszcze moja chrzestna zawita na weekend w odwiedziny...więc chyba dziś szykuje się babski wieczór!:cool2::cool2::cool2:
 
Mamo Mikolaja gratulacje!
Ann a Ciebie mi bardzo, zal, szkoda, ze miszkamy tak daleko od siebie bo wierz mi ze chetnie bym ci pomogla przy malych, tym bardziej ze siedze w domu. A co do remnotow o bardzo dobrze Cie rozumiem, bo my tez w trakcie jestesmy i ciagle kasy brak a do tego jak jedno skonczymy placic to nastepne idzie np, zeby mego meza 400 euro. Plus remont i wszytsko no masakra jaks, ale Ann myslimy pozytywnie, a corcie masz sliczne. Agasta milej zabawy, Sencilla te holendry wcale takiego dobrego jedzenia nie maja a tak nosami kreca....nie wiedza co dobre:-)
 
reklama
Do góry