reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Gosiu...fajnie że jesteś bo dawno cię nie było z nami....:cool2:
A ja właśnie wróciłam z Utrechtu bo musiałam odwieść ciocie - od jutra znowu pracuje na zbiorze jabłek....:-D
A korek kochane był ze 30km...tak że padam na twarz!
Dobranoc...
 
reklama
Dobry wieczór....:-)

To może i ja się przypomnę.....Bo już nikt nie pamieta...:-:)-:)szok:

U mnie ok....Poza tym, że moja Oli znowu miała wypadek...tymrazem rozwaliła sobie głowę, a dokładnie łuk brwiowy...:szok::szok::sorry::sorry:

Ann głowa do góry...:tak::tak::tak::-):-):-)I nie masz prawa nawet tak myśleć, że jesteś złą matką...Poprostu musisz poznać swoje kruszynki i ich potrzeby!!! i nie bój sie prosić o pomoc....

Anetko moje najszczersze kondolencje dla ciebie i męża....:-:)-:)-(

Mamo Mikołaja również serdecznie gratuluję!!!!!:-):-):tak::tak:;-)

Karolka a ty jeszcze w PL?

A to moje szczęścia....
 

Załączniki

  • IMG_0037 - Kopia.jpg
    IMG_0037 - Kopia.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_0070 - Kopia.jpg
    IMG_0070 - Kopia.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 21
Dzień dobry....
Pauka ty to masz ...z tymi wypadkami!:szok:Dobrze że sie tak skończyło....
A co tak rzadko do nas zaglądasz?:-);-)
Nikt o Tobie nie zapomniał kochana - ciagle tu czekamy!:-D
 
Dobry

pauka a co to za minka nad tym torcikiem :-)
Agasta kuzynka byla 2 godzinki i pojechala.Prawie nic nie tkneli z obiadu,ale co sie dziwic.Zawsze jak wiesz szykowalam super wyzerke na ich przyjazd,pieklismy cala karkowke i do tego jeszcze kotlety z piersi kurczaka,ziemniaczki i 2 rodzaje surowek,a tym razem ugotowalismy ryz do tego ryba i szpinak :-) stwierdzilam,ze nie bede sie wiecej stawiac jak Pani.Hubert wcinal ze smakiem,az ktos powiedzial czy mu ta rybka smakuje a on na to :szok::szok::szok:TO TO JEST RYBA???ale jadl dalej.Podobno prawie nigdy ryby nie jadal :-D:-D:-D jak wychodzili to chlopcy dostali jeszcze po kanapce z rybka,tak zasmakowalo.
Poza tym to malo bym sie z nia nie poklocila :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: o wychowywanie dzieci.Powiedzialam jej ze za malo poswiecala zawsze czasu chlopcom,a ona ze dom musi utrzymywac.Ja jej na to,ze jakby mniej wydawala na PlayStation i gry to by miala wiecej na dom i by tyle nie musiala pracowac.Ale jej wiecznie malo_Ona twierdzi,ze poprzez komputer,gry itp.wynagradza im to,ze jej dla nich nie ma:szok::szok::szok::-:)-:)-(

No dobry mykam bo strony by zbraklo jak bym miala tu tak wszystko opisac:-D

Jessy spi wiec mam sek.dla Siebie,poczytam;-)
 
Dzien dobry
ale piekne foteczki, dziewczyny!
My wczoraj bylismy w Zoo, w Artis w Amsterdamie. Ale bylo cudnie :)
A dzis w nocy jedziemy na 4 dni do domku do Normandii w POlnocnej Francji.. Wiec u nas szal przygotowan!
 
Anno, my bedziemy mieszkac w okolicach Etretat... POdobno jest tam jak w raju, wynajelismy domek na spokojnej francuskiej wsi, blisko do lasu
 
reklama
Do góry