reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
wczoraj sie wyspalam nareszcie bo maz zabral core na plac zabaw na 4h, ja mialam w planie poprasowac, ugotowac obiad na poniedzialek i 100 innych spraw ale ze usnelam to spalam bite 3h po czym obudzil mnie telefon wlasciciela domu ze postaraja sie wynajac na te 2 miesiace komus zebysmy nie musieli placic wybajmu skoro juz nie mieszkamy,

Sencilla mam nadzieje ze u ciebie juz lepiej
Ann juz niedlugo zobaczysz swoje ksiezniczki:tak:
agasta chyba dobrze ze sie kreci po lozeczku a nie budzi wszystkich jak chce zminic pozycje spania :-D dobrze ze sspuscilas lozeczko
niunia moja corka tez nalezy do tych delikatnych so sie bala na odglos wiertarki i nie rzuca sie na wszystko bez opamietania, chodzilam z nia nad wode dosyc czesto i tez od razu po pas sie nie zanurzala, ale im czesciej bedziesz z nia chodzic na plaze tym sie powoli przyzwyczai, taki charekter i juz :sorry2:
Robale fajny taki spacerek we dwoje...
 
Agasta Twoja niunia jest urocza. Wykorzystała moment że mama się lepiej poczuła i od razu przypomina o sobie.;-)
Toola dobrze że Twój mąż zabrał dziecko na plac. Ty przynajmniej się wyspałaś, widocznie potrzebowałaś tego.;-)
A tak w ogóle to dzień dobry :-). Ja od paru dni cierpię wieczorami , mam straszne nudności :zawstydzona/y:. Dzisiaj kolejny dzień, tak czas leci w tej Holandii, jeszcze się nie obejrzę i w październiku zjeżdżamy do Pl.:-(. Dobrze by było strarać się tutaj o mieszkanie. Tylko boję się że opłaty na zabiją . No miłego dzionka kochaniutkie:-)
 
udalo mi sie umowic na pierwsza wizyte do poloznej w poniedizalek 31 sierpnia o 10.30 :) tak sie ciesze na te wizyte, to jeszcze 2 tygodnie ale chcialabym juz tam byc i uslyszec ze wszystko jest w porzadku!! od razu gosciowa powiedziala ze nie poslucham bicia serca ale dostane skierowanie na usg wiec tak juz bedzie to mozliwe, tak bym chcial juz posluchac tego slodkiego pukania,
 
udalo mi sie umowic na pierwsza wizyte do poloznej w poniedizalek 31 sierpnia o 10.30 :) tak sie ciesze na te wizyte, to jeszcze 2 tygodnie ale chcialabym juz tam byc i uslyszec ze wszystko jest w porzadku!! od razu gosciowa powiedziala ze nie poslucham bicia serca ale dostane skierowanie na usg wiec tak juz bedzie to mozliwe, tak bym chcial juz posluchac tego slodkiego pukania,

To kochana super, będzie dobrze. :tak:
 
A mi się znowu okres spóźnia :wściekła/y:. Jeśli go dostanę, to no niestety od nowa się będę strarać :zawstydzona/y:. A może i nie przyjdzie. :-). Kiedy ja będę mieć nie przespane nocki. Dziewczyny uwierzcie mi, jak czytam co piszecie o niuńkach swoich to się sama nie mogę doczekać. Choć to dziwne bo wiem co mnie czeka ( wstawałam z mama do mojego braciszka ), a jednak czekam, :-)
 
Witam
Michas sie bawi w lozeczku ,wsypalam mu duzo zabawek :tak:A ja pije kawke w spokoju:tak:
Agata no tak to jest z tymi naszymi dziecmi:tak:Michas dalej w nocy je a pani z Cb powiedziala zeby mu dawac butelke wiecej w dzien to w nocy bedzie spokoj:happy2:Ale on nie chce tej butelki ,a jak ja zje to wieczorem juz nie chce :no: Wiec dalej nocne pobutki.
Robale my jedziemy poczatkiem wrzesnia ,a ja juz nie moge sie doczekac:tak:
Tola ciesze sie razem z toba:tak:na pewno wszystko jest ok ,a na usg sie chodzi od 10-12 tyg:tak:
Niunia michalek tez sie boi fal w morzy i jak go chce postawic na piasku zeby nozki mu woda moczyla zaczyna plakac:confused:Moze faktyczniegdziec weszla do wody za gleboko i sie wystraszyla
Ania 117 mozesz jeszcze w dzien pospac,a pozniej sie juz nie da:tak::sorry2:
Ann jeszcze dzis ,a jutro juz bedziesz znala dzien i godzine rozwiazania:tak:
 
hej dziewczynki
my juz zaliczony spacer w parku, jest cudowna pogoda. Posprzatalysmy nawet troche, prania dwa zrobilysmy, teraz Tosia spi, a Marys usiluje ;-)
popijam kawke i ciasto czekoladowe(tym z Was, ktorym brakowalo moich wypiekow, juz serwuje ;-):-p ), ktore mialo byc wlasciwie dla Tooli i jej rodzinki. Niestety nie wyszlo nam wczoraj spotkanie ze wzgledu na me slabosci zoladkowe :zawstydzona/y:
Ale nic straconego,jeszcze nadrobimy!
Planujemy z R. w ktorys weekend pojechac na 2 dni do parku nar. Hoge Veluwe, podobno slicznie tam jest. Szukamy jakiegos taniego, ale porzadnego noclegu, moze ktoras z Was sie orientuje? Najlepiej, aby to byl jakis maly domek campingowy... :confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
My dzisiaj też się motalismy w Rotterdamie, a wybraliśmy się do "tropicany" i było suuuper Mały pod koniec przełamał się i "sam" zaczął pływać ( tzn pozwolil się położyć na wodzie ;-) )

Karola, komunię będę robić tutaj, już mi się słabo robi jak pomyśle że co drugą sobotę do Rotterdamu bedziemy ganiac, a tu jeszcze polska szkoła :baffled:

Udanej niedzieli dziewczyny :-)

Coś mi się obiło o uszy, a powiedz jakie są koszty wejscia.
 
Do góry