reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dzien dobry wszystkim, kolejny upalny dzien, zazdreoszcze wszystkim, ktorzy maja 5 minut na plaze.

dzieki za odpowiedzi na temat chrzcin. jezeli bedziemy robic tutaj, to tylko w Rotterdamie, i na mszy, ale teraz tak pomyslalam, czemu nie w Amsterdamie, byloby calkiem interesujaco, ale koniecznie z msza. nie bede sciagac ludzi tylko na 10 minutowe chrzciny.

gosia, twoj Daan jest konkretnych rozmiarow. jak ty sobie z nim dajesz rade, mi juz teraz kregoslup wysiada

agasta, mniej przerazajqacych historii o zabkowaniu, ja to musze 2x przejsc i jakos mi sie to nie usmiecha.

moje male padaja zaraz po butli wieczorem, juz na nic nie maja sily, a dzisiaj nawet im sie nie chcialo wstawac, chyba wyczuly, ze znow goroca i wstaly o 8!
 
Dzien dobry!
Ale pogoda cudna, co?
my wczoraj 4 godziny spedzilysmy na plazy, bylo wspaniale, dzis chyba tez sie wybierzemy, bo szkoda taka pogode tracic.
Gosiu, a co to za choroba? :szok:
Niunia, nam czasem sasiad wierci o 1 w nocy :wściekła/y:
Ann, to juz tylko 3 tygodnie! Tak to minelo szybko, nie wiem kiedy, po prostu...
Co do chrztu, bylam na 2 tutaj, w Hem, tez prowadzil ks. Obiedzinski i bylo naprawde ladnie i zupelnie NORMALNIE :-D:tak:
 
Ann, to juz tylko 3 tygodnie! Tak to minelo szybko, nie wiem kiedy, po prostu...
Nawet krocej niz 3 tygodnie, nie chca mnie trzymac do konca bo dziewczyny wielkie a i ja sie mecze, takze mysle gora 2 tyg, a moze i krocej - jak sie hrabinki zdecyduja same wygramolic :-) - poki co objawow nadal brak...
Dopijam kawke i lapie sie za to zelazko, bo faktycznie nie zdaze - ale wczoraj to nawet nie zaczynalam bo taka duchota ze ledwo zipalam, a dzisiaj juz ciut lepiej...
Pewnie pustki weekendowe sie zaczna, wiec zycze wszystkim milego weekendu a wyjezdzajacym szerokiej drogi...
 
Hej
a ja się chyba rozchorowałam :angry: W pracy to myślałam że do 12 nei dociągnę.
łeb mi pęka, bolą mnie krzyże, w domu 24 st a ja mam gęsią skórkę :szok::angry:
Do tego Claudia w nocy miała gorączkę i co 5 min się budziła, ja całą noc oka nie zmrużyłam i co chwilę do niej chodziłam. Dałam jej paracetamol i wkoncu zasnęła na dłuzej, ale co z tego jak ja zasnąć nie mogłam. Jak poszłam z rana do niej to leżała obrócona o 180 stopni :szok: nie wiem jak ona to zrobiła, ale widać karuzeli jej się zachciało.
Teraz to ja chyba sama mam gorączkę, bo zaczynam mmieć dreszcze :wściekła/y:
Idę się położyć może mi przejdzie trochę, bo jeszcze zukupy mnie czekają :baffled:
 
Czesc dziweczyny
No my juz mamy weekend:tak:
Agasta kuruj sie ,rowniez zdrowka dla Claudii:tak:
Sencilla Gosia zlapala polpasca:eek::baffled:
Gosia faktycznie duzy chlopczyk z Dana:tak:Wazy prawie tyle co Michas:szok::-)
Pauka do nas przyjedz nad morze:tak::happy:
musze pedzic do Michasa
 
Hej...
Napisałyście tyle że szok!:szok::szok::szok:
Niema czasu czytać - pakowanie prawie skończone...:-D
Jeszcze tylko włoski umyć bo pazurki zrobiłam sobie wczoraj!
I mogę jechać się byczyć!!!:-D:-D:-D
Kochane trzymajcie się do znowu!
 
reklama
Do góry