reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej laski,
Wlasnie wrocilam ze szpitala i widze ze kolejny dzidziolek bedzie - Agnes gratulacje! :-D

U mnie wszystko w porzadku, mlode gotowe do wyjscia wiec w kazdej chwili moga sie pojawic, doktorek daje im czas do wtorku, a we wtorek zbadaja mnie porzadnie i wyznaczymy date porodu - beda wywolywac :szok::-):-):-)
czyli mam nadzieje ze do 15-go beda juz po drugiej stronie
zbieram sie wiec do kupy i resztkami sil koncze prasowanie i czekam, ale swiadomosc ze jeszcze jakis tydzien maksymalnie daje mi sile...
a teraz ide cos zjec bo jestem tak glodna ze :szok:
 
reklama
Hej laski,
Wlasnie wrocilam ze szpitala i widze ze kolejny dzidziolek bedzie - Agnes gratulacje! :-D

U mnie wszystko w porzadku, mlode gotowe do wyjscia wiec w kazdej chwili moga sie pojawic, doktorek daje im czas do wtorku, a we wtorek zbadaja mnie porzadnie i wyznaczymy date porodu - beda wywolywac :szok::-):-):-)
czyli mam nadzieje ze do 15-go beda juz po drugiej stronie
zbieram sie wiec do kupy i resztkami sil koncze prasowanie i czekam, ale swiadomosc ze jeszcze jakis tydzien maksymalnie daje mi sile...
a teraz ide cos zjec bo jestem tak glodna ze :szok:

To kochana skoro maluszki mogą przyjść w każdej chwili i jakbym nie zdążyła to życzę szczęśliwego rozwiązania, mam nadzieję że dziewczynki szybko się urodzą i nie dadzą Ci popalić.
 
Agnes gratuluje !!!!:tak:
Ann to zbieraj sily kochana:tak:Oj czekamy z niecierpliwością na wiesci ze sie zaczelo:tak::tak::-D:-D I ja zycze powodzenia ,szybkiego i łagodnego rozwiazania:tak::tak:
My juz z plazy wrocilismu ,tam tez strasznie goraco i ani troszki wiatru:baffled:
Wlasnie obiad gotuje ,Michas spi
 
Dzień dobry,
my niedawno wróciliśmy z kampingu :-) byłam odebrać mała i przywitałam mnie wielką falą wymiocin :szok::-D:szok: zazygała mi całą bluzkę i stopy (miałam ubrane sandałki :baffled:) Przebrałam ją i posadziłam na kolanach po czym laudia zaczęła robić kupę, no i tak narobiła że jej przeciekło i zawaliła mi spodnie, więc wróciłam do domu z obżyganym shirtem i obesranymi spodniami :-D JAkby tego było mała to w drodze do auta obżygała się cała po raz drugi i znowu musiałam ją calusieńką przebierać nawet pampers był mokry i do tego wózek - na szczęście nie nasz tylko ten, który używa teściowa :-D Ale wybaczam jej bo to wszystko wina ząbków.
Teraz mała śpi a ja wcinam placuszki z cukini.
Wczoraj Arnold wócił o 23:40 do domu, więc się nie widzieliśmy cały dzień i dziś pewnie też się nie zobaczymy. tak wogóle to skończył dziś pracę o 10 rano :szok::szok::szok: i od razu pojechał pomagać z tym sianem

Magda to róznica między Claudia a Twojimi laska mi jest niewielka :tak: Koleżanka z pacy urodziła w 26 tyg i ten chłopczyk nie je jeszcze żadnych warzyw czy owóc bo lekarz jej powiedział że ma na niego patrzeć jak na wcześniaka a on tak właściwie ma już 9 miesięcy.
Bira witaj na forum
Karola też zazdroszę Ci tej plaży. Chociaż niedaleko nas jest jakaś zatoka, ale jeszcze nie miałam okazji tam pojechać :confused:
Agnes gratulki
 
Dzień dobry:-)

Dzięki za miłe powitanie:-)

Upał straszny, pół dnia na plaży byłyśmy, mloda się wyszlała, ciężko koleżankę z wody wyciagnąć;-) Spać poszła ok 17, więc myślę, ze już dzisiaj nie wstanie;-) Tylko boję się jutrzejszej pobudki;-)

Bira witamy:tak::-) Z Hagi to jest duzo babek u nas....Anetka, Karolka i Sencilla chyba tez blisko mieszka.... A Agnes chyba rzeczywiście jest ze Zduńskiej....:sorry2:

Pauka, z Anetą już się poznałyśmy:-) Na pikniku w Zduiderparku:-) A z Agą znamy się ze szkoły rodzenia;-):-)


Bira tak jestem ze Zduńskiej Woli i chyba faktycznie się znamy jak tam Inga ?

Cześć Aga, ogromne gratulacje:-) Skoro na tą chwilę zostajesz w zduńskiej, to liczę na spotkaie we wrześniu, bo akurat się wybieramy:-):-)
A Inga jak Inga łobuzuje, buntuje się przeciwko wszystkiemu;-) Czyli standard:-)
 
agnes gratulacje

agasta, faktycznie nasze male sa prawie rowiesnicami, trzeba bedzie sie na playdate umowic kiedys.

a tak przy okazji, czy ktos robil chrzciny w Holandii?? nie moge sie zdecydowac czy robic tutaj czy w Polsce. tzn ja wole tutaj, ale chcialabym wiedziec, jak to wyglada tutaj. za wszelkie info z gory dziekuje
 
reklama
Hejka :-):-):-)
My właśnie wrociliśmy z malym z placu zabaw:-)moje dziecko tak tam szaleje że :szok:ja jestem wykończona bieganiem za nim :tak::tak::tak:

Bira a powiedz mi jak często chodziłaś na wizyty do Trzcińskiego i czy na każdej wizycie miałaś robione USG bo jak pamiętam to on ci prowadził ciążę a ja właśnie zastanawiam się nad wyborem lekarza ????
A Inga tak wcześnie chodzi spać:szok::szok::szok::szok::szok:u mojego dziecka godzina 17 jest nie realna :tak::tak::tak::tak::tak:
a teraz mykam małego kąpać:tak::tak::tak:
 
Do góry