reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzień dobry
Ja już przygotowana do podróży, nie będzie mnie przez prawie tydzień więc będę miała później sporo do nadrobienia :). Trzymajcie kciuki w poniedziałek idę do ginekologa. Do zobaczenia
 
reklama
Robale bede trzymac kciuki:tak::tak:Milego pobytu w pl :tak:
Aneta risotto;
25 dag pieczarek
2 lub 3 papryki (ja daje zoltoa, czerwona i zielana)
duza cebula
ser najlepiej parmezan ,zwykly tez moze byc
2 woreczki ryzu Ja daje na oko
Warzywa pokroic nie za drobno,podsmarzyc ,doprawic do smaku (wegeta i pierz),ryz ugotowac.Do warzyw dodac ryz i podsmarzyc ,na koncu dodac ser zeby sie roztopil:tak: MNIAM :tak:Na elegancko podawac ryz na to warzywa i na koncu ser:-D
lece bo Michas cos marudzi:baffled:
 
Dzień dobry.
Mi dziś rano trochę się przysnęło :-)
Claudia zrobiła mi pobudke o 3 w nocy i nie umiałam później zasnąć. jak już zasnęłam to niedługo po tym budzik zaczął dzwonić, wyłączyłam go i trochę mi się usnęło :-D Jakby Claudia nie zbudziała mnie o 6:30 to bym zaspała do pracy, a tak to byłam na czas, tyle tylko że śniadania sama nie zjadłam :-D

Karola to mnie pocieszyłaś z tymi ząbkami. 2 tygodnie i 2 mm? :szok: Mam nadzieję że mała nie będzie 2 tyg gorączkować. A widać jej tak z 1 mm oby ząbków :-D i Ma opuchnięta miejsca gdzie powiny być dwójki :eek:
Dziś już w sumie lepiej się czuje, ale tamperature ma dalej powyższoną - 37,1.

Claudia nie ma długich włosków :no: Z tyłu ma dośc długie bo zakrywają jej kark i do tego ciemne - po mamie :-D
A z przodu ma blond, jedynie co to nad oczkami na dosyć długie.
Jakoś tak pod koniec 4 miesiąca strasznie zaczęły jej właśnie rosnąć, ale i tak kuzyna nie pobije. On ma 3 miesiące i już byli z nim u fryzjera, bo biedaczek nic na oczy nie widział :-D

Dziś dostałam fotki od Claudii ze żłobka. Fajne, szkoda tylko, że była akurat wtedy chora i ma taka naburmuszoną minę na wszystkich zdjęciach.

Później wrzuce fotki, póki co idę nastawić pranie
 
A co tu taka cisza? :szok:
Widać, że weekend się już zaczął.

A to moja Claudusia podczas sesji :-D
 

Załączniki

  • .jpg
    .jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 34
Agasta Claudia wyszla super

Ja na dzisiaj biore wolne z wszelkich domowych obowiazkow. Popralam,posprzatalam caly dol (gore zostawiam dla reszty domownikow ),obiad ugotowany i nawet ciasto zrobilam.Jakies tam proste lodowkowe z kartonika ale zawsze cos ;-)
Drobne zakupy tez zalatwilam i WEEKEND:-):tak:

A jak wam mija dzionek?
 
hej hej hej..wlasnie przeprowadzilam sie z amsterdamu do haarlemu...i szukam dzieci i mam;)..moj synek ma 3 lata wiecej niz 3 jezyki i bardzo zalezy mi na tym zeby jak najwiecej mial kontaktu z polska mowa..moze tez byc z psoceniem;)..buziaki
 
Agasta prze slodka jest Claudusia ,nawet taka naburmuszona:tak::-D:-D
Karo witaj!
Oj chyba sie weekend zaczol na calego ,nasze forum pustkami swieci:eek:
Ja musze troszke posprzatac a mam takiego lenia ze szok.Jutro rano przyjezdza kolezanka z bredy wiec sie bede byczyc:tak:
 
reklama
Hej!

A ja właśnie wstałam - wczoraj padałam zaraz po kąpieli i już nie pamiętam kiedy tak długo spałam!:szok::-D
Agasta słodziutko króloewna z Twojej córeczki!
Karola ale ci dobrze - ja zaraz biore się za sprzątanie i ciasto!Na szczęście zakupy zrobiłam wczoraj!
Witamy nową FOREMKE wśród nas!:tak:
Lecę na śniadnko!
 
Do góry