reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ann, zobacz moje rzeczy na watku sprzedaj. Czesc juz wstawilam, a czesc postaram sie wstawic dzis i jutro. Mam jeszcze troche wlasnie takich malych rzeczy, z ktorych takie maluchy szybko wyrastaja.

Dzis wizyta kontrolna w szpitalu. Beda sprawdzac jak sie rozwijaja ( urodzily sie 5 tygodni przd czasem, bo mamie zachcialo sie remontu)

pozdrawiam i uwazajcie na siebie, nie szalejcie z remontami.

A oto moje maluchy

Slodziaki te twoje myszki :-D:-D, juz sie nie moge swoich doczekac,
no ja jeszcze pare dni i zaczne 36 tydz i tez remontuje (tzn ja nic nie robie przy remoncie) ale juz bym chciala sie rozpakowac z jednej strony a z drugiej jednak poczekac do tego 37 tyg bo wtedy juz ponoc donoszone...
patrzylam na te ciuszki co wystawilas, musze sie zastanowic, a za te muszle z aventu i te dwie bluzeczki hema, 56 ile bys chciala?
 
reklama
Ann, bede jak zdarta plyta, trzymaj je jak najdluzej w brzuchu. Uwierz mi, to zadna radosc patrzec na takie chudziutkie cialka z sonda w nosku, bo same nie maja jeszcze sily jesc.

Jezeli jestes zainteresowana, to na pewno sie dogadamy. Poczekaj na reszte moich rzeczy, moze cos jeszcze wpadnie ci w oko.
 
aneta- wiktoria napatrzyla sie na swojego kuzyna i kolezanke i chyba dla tego polubila nocnik:tak:
co prawda zdarza jej sie popuscic i dopiero leci na nocnik ale wiecej nie moge wymagac bo i tak super nam poszlo:tak: co prawda tez mam dosyc prania majtek-ale zaopatrzylam sie w dosc duza ilosc:-D tylko obawiam sie jak to bedzie w gosciach:eek: bo bylismy u tesciow pol godzinki i tam nie chciala robic na nocnik tylko poczekala jak bedziemy w domu, dzisiaj u siostry zrobila-chyba musi miec wszedzie ze soba swoj nocnik:-) oby zima tak ladnie nam szlo, bo teraz raz ciach i gadki sciagniete a tak bedzie musiala ciuchy sciagac:baffled:

agasta-claudia słodka jak zawsze, co do naszego powrotu do Nl to miałam jechac z meżem w srode ale stwierdzilam że wole tutaj siedzieć, bo tam w mieszkaniu nie idzie wytrzymać w upały:baffled: wi,ęc pojade dopiero jak sie ochłodzi i też nie na tak długo, bo ja wolę byc tu w PL:tak:
karola-michastez jest uroczy
magda-twoje blizniaczki są świetne, w pierwszym momencie myslałam ze to odbicie lustrzane;-):-)
ann-jeszcze troszke i bedziesz maiła swoje dziewczynki, choć ciężkie są dla ciebie te ostatnie dni to lepiej jak najdłużej je nos w brzuszku;-)


wszystkie lubicie tak pedzic.. ja mojemu max 160 pozwalam bo to i tak szybko jadac z małym dzieckiem:sorry:

u nas przeszło 30st. masakra
ale sie rozpisałam:rofl2:
 
No czesc dziewczyny, ale kurde sie rozgadujemy, ho ho
Czarna smoczyco oczywiscie, ze wiem gdzie Biala Podlaska, nareszcie ktos ma tez tak daleko jak ja:tak:
ja tez ucielam sobie drzemke a teraz czas zaczac jakies porzadki bo syf syf poobiedni jak zwykle czeka na mnie:tak::-D ach ostanio jakos dosc mam siedzenia w domu i kucharzenia moze dlatego tak sie wciekam, maz ma 2 zmiany wiec tak jakby go nie bylo, a ty babolu siedz sama w domu :laugh2: znaczy sama nie ale jakos nawet jak do dziecka mowie to nic nie odpowiada, chyba niesmiala bedzie hihi, u nas ciagle pada i generalnie to pogoda pod psem
Agasta no zarzuc w koncu przepis na to twoje rafaello, bo ja jakis zanlazlam ale nie wiem czy taki sam jak twoj:-)
 
Aniu a mój dziś przyjechał wcześniej o 21:00:tak::tak::tak: Dziękuję za wyjaśnienie jak wrzucać zdjęcia z fotosika, jutro spróbuje:tak::tak::tak::tak:
Niunia wyprać same majty to nie problem, ale u nas upałów nie ma i ja długo prałam majty, spodnie, skarpety, tetrową pieluchę (wkładałam mu w majty, aby nie sikał strumieniami na wykładzinę:-D), no i często udało mu się koszulkę obsikać :szok::-D:-) do tego już po raz drugi nabawił się katarku:-:)-:)-(
Magda oczywiście, że tragedii nie ma bo on jeszcze mały, ale myślałam, że jednak nam się uda, bo nie chciałabym uczyć go zimą:no::no::no: Trudno spróbujemy może w PL, bo on jakoś nie może się rozstać bez tego nocnika i siada na niego w ciuchach:-D:-D:-D

Tak się rozpisałyście, że już nie pamiętam o czym pisałyście:no::no::no:

Mi siostra właśnie skończyła pazurki robić, abym na urlopie ślicznie wyglądała;-):-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 100_2623.jpg
    100_2623.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 27
Anna przepisy wrzucilam na kulinarny
Aneta ale ładne kwiatuszkowe, to twoje naturalne?

ja już mykam spać do jutra dziewuszki :-)
 
reklama
Aneta ladne paznoćki (jak mowi kolezanka slowaczka:-D:-D) Ma siostra zdolnosci:tak:
Niunia wlasnie mama mi mowila ze sa straszne upaly:baffled: Dzielna Wikusia oby tak dalej:tak:Ja tez wole w pl ale tam za bardzo perspwktywy na dobry zarobek nie mamy:no:
Ania 117 wypoczywaj ,gary nie uciekna:tak::-D:-D:sorry:
Ann jak dasz rade to zaczekaj do 37 tyg,tak bedzie lepiej i bezpieczniej dla ciebie i dzieci:happy::tak:
Agasta faktycznie Claudiia na fajne i dlugie wloski:tak:
Ania to sie wyczekalas w szpitalu:eek::baffled:A z uchem juz ok?Sliczna z was rodzinka.Dzieciaczki maja oczy po mamie :tak: A ty masz piekny usmiech:tak::tak::-)
Ale jestem objedzona ,zaraz ide pod prysznic i do spania:tak:Jutro na 7;30:tak:
dobranoc
 
Do góry