reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

ja juz po...
mamy dokładnie 12 tydz 3 dni,usg mialam dopochwowe i robil przeziernosc i jest dobrze odetchnelam z ulga:tak:dostałam jakies tabletki na ta bakterie w moczu.
Dziś to tak sie usmialam a lekarz razem ze mna moje dziecko lezało z rekoma do góry buzial otwarty a nogi zgiete w kolanach i skrzyżowane łydki tylko zdjęcia nie zrobił:(
mysle o tej przeziernosci i wiecie nie miałam robionej w pierwszej ciąży:szok:chyba ze nic o tym nie wiem:sorry2:ogolnie to strasznie przypakowałam przez miesiac ale nie chce mi sie wierzyc ze az tyle powiedzialam dr zeby zainwestował w nową wage bo ta oszukuje :-D
 
reklama
Dziękuję za tak miłe powitanie i jeszcze raz pozdrawiam :)
Czytając wasze wypowiedzi widzę, że nie jestem odosobniona w swoich obawach ( a już myślałam, że tylko ja jestem taką straszną panikarą :szok: ).
USG mam za tydzień i od tygodnia myślę czego dowiem się podczas tej wizyty...
Jeżeli chodzi o pracę to zazdroszczę dziewczyną na L4 ;) Pracuję na własny rachunek co niestety zmusza mnie do pozostania aktywną zawodowo . Gdybym jeszcze znalazła chęci do ślęczenia nad projektami zamiast spania byłoby cudownie :)
 
Wszystko oki dzidzia 2,5 cm potem reszte napisze
 

Załączniki

  • 1401211087140.jpg
    1401211087140.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 54
Agrafko pisz pisz czekamy:)


gosia super, ze po wizycie ok

mozna zalozyc watek "Przydatne linki i informacje";-) mam kilka stronek do polecenia:tak:
 
:)
Gratuluję udanych wizyt!
Witam serdecznie nowe mamusie!

Popieram, dobry pomysł z nowym tematem na przydatne linki i info.
Tylko nie zaśmiecajmy go już komentarzami, niech służy tylko do wrzucania info.
Popaplać możemy tutaj, a tam ciężko będzie coś znaleźć.

Kupiłam dzisiaj na wypróbowanie zupę krem z buraków firmy Marvit.
Ojejku! Nigdy więcej! Okropna!!
Nie polecam.
 
mitemil nie martw będzie ok:) czekamy na wieści z wizyty.

Niestety przeczucia miałam dobre. Przezierność karkowa wyszła za duża. Zrobili badania krwi. Jeśli one potwierdzą złą przezierność czeka mnie amniopunkcja :-(

Ja bym moze tak się nie martwila o ciążę gdyby nie strata którą przezylam...

Dokładnie tak jak ja. Wciąż zastanawiam się dlaczego dwa razy poroniłam. Teraz jeszcze złe wyniki... :sad:

.bylem nie zapomniala bo ja zawswze mam duzo pytan a pozniej zapominam polowy.

Ja oficjalnie pisze kartkę z pytaniami i idę ze ściągą na wizytę. Dzięki temu wiem wszystko co mnie trapiło :tak:
 
Hej dziewczyny!

witaj anissima i gratulacje!

ewelinka - współczuje problemów z zaparciami.Mam też nadzieję, ze opanujesz szybko poziom hormonów.

ulenka - wszystko będzie ok, nie martw się. Trzymam kciuki!

moniczka - gratuluję i witaj u nas!

A ja chyba w obu ciążach martwię się podobnie. Może w pierwszej więcej, bo plamiłam i się stresowałam tym bardzo. Ale i tu i wtedy tak samo boję się przed wizytą.

ulenka - przezierność robi się do 13t 6d, a później mogą złe wyniki wyjść. Może umów się tydzień wcześniej - ja tak zrobiłam.

gosia - super ze wizyta i wyniki ok :)

mitemil - nie martw się na zapas! będzie ok. trzymam kciuki!!!

No to nadgniłam zaległości i idę spać. Dziś znów było mi w dzień trochę niedobrze. Chyba zacznę się przyzwyczajać. No a po południu położyłam się na chwilkę w sypialni bo źle się poczułam... i zasnęłam na 1,5 h!!! a mąż zajął się synkiem :)
Pozdrawiam!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Ja juz po wyjezdzie, odpoczelam na "wsi" bylo super piekna pogoda corka od 8.30 rano do 8.30 wieczor na dworku, placu zabaw itp :) nawet ryby lowila :p nawdychalam sie swiezego powietrza rozkoszowalam cisza ale pora wrocic do rzeczywistosci.

Czuje sie dobrze jutro mam wizyte ale bez USG sluchanie serca dopplerem bedzie.

Sorry ze nie nadrobie ale zescie nadrukowaly przez te 3 dni co bylam poza zasiegiem.

Pozdrawiam
 
Do góry