reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Magda singh- dostalam ta sama rozpiske od lekarza co Ty. Co gdzie i kiedy i w ktorym tyg.
(Jestem poza domem,spie u kuzynki.)
U lekarza spoko, M byl ze mna na usg, cykal foty telefonem :)
Stalo sie, w koncu w 100 % dotarlo do mnie, ze jest ciaza, nie jest zagrozona i wszystko jest ok. Bede mama poraz drugi. Do tej pory mialam wrazenie, ze mi sie to sni, jakby do konca nie docieralo do mnie, ze mam dwa serca :-)
 
reklama
Stalo sie, w koncu w 100 % dotarlo do mnie, ze jest ciaza, nie jest zagrozona i wszystko jest ok. Bede mama poraz drugi. Do tej pory mialam wrazenie, ze mi sie to sni, jakby do konca nie docieralo do mnie, ze mam dwa serca :-)

Ze mną jest właśnie tak samo. Wczoraj do mnie dotarło. Podczas USG, jak bobas nóżkami i rączkami wieżgał! Super uczucie.

A ja znów spać nie mogę! Masakra, bo pewnie w dzień na rzesach będę chodzić ;-)

Cały dzień trzymam kciuki za wizyty Ulenka,Cypryda!

Ja może się wtule w męża i zasne. Do 7 jeszcze mam chwilkę!
Pozdrawiam i życzę słonecznej pogody (musze pranie zrobić ;-))
 
Witaj cie mi wlasnie pobrali krew na test pappa bo teraz tu wymóg na każdą ciezarna tutaj. Jutro usg w piatek wyniki testu i dopiero za tydzien doktor .
 
hej

dziewczyny, ktore nie maja jeszcze dzieci apel: WYSPIJCIE SIE poki mozecie:-D:-D, bo po porodzie juz bedzie to odleglym marzeniem:baffled:. Milena znowu ma katar buuu dopiero miala. i znowu nocka z glowy:baffled:


słonkoonline u nas piździ ze ho ho:-D


karuszka a Ciebie gdzie poniosło???
 
Witajcie!

Mitemil- a jaka dokładnie wyszła ta przezierność? Kochana, nie martw się na zapas. Wszystko musi być dobrze.

Estranea- Kochana, ja to codziennie po południu obowiązkowo śpie po 3 h. Jestem taka zmęczona i senna, że w ogólnie nie ma innej opcji niż położyć się i spać, hihi.

Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Hej kochane maminki :) wlasnie wstalam szooook, bo ostatnio sie budze znow o 5 lub 6 a tu obudzil mnie dopiero budzik hihi.

Dzis nie ide do pracy bo jade na Konferencje nt opieki i edukacji dzieci mlodziezy niepelnosprawnej.

Milego dnia kochane :)

Ps. Ulenko - masz dzis wizyte u gina?
 
Witam ja dzisisaj ide juz na pierwszy oficjalny scan wydawalo mi sie ze zrobia mi go w zeszlym tyg ale cos chyba pomylilam:baffled: krew tez mi pobiora tzn jeszcze nie podjelam do konca decyzji pomysle pozniej :-) w koncu zmierza ich I wogole z czego sie ciesze ze wszytsko sprawdza pozadnie wiec do potem milego:-)
 
reklama
mitemil - nie martw się na zapas! będzie ok. trzymam kciuki!!!

Dziękuje

Mitemil a jestes Ty lub maz.obciazeni genetycznie jakas choroba?

Nic nam o tym nie wiadomo.

Witaj cie mi wlasnie pobrali krew na test pappa bo teraz tu wymóg na każdą ciezarna tutaj. Jutro usg w piatek wyniki testu i dopiero za tydzien doktor .

U nas krew na pappa pobierają w przypadku podejrzenia chorób genetycznych, czyli tak jak u mnie własnie.

Mitemil- a jaka dokładnie wyszła ta przezierność? Kochana, nie martw się na zapas. Wszystko musi być dobrze.
.

3,90 mm. W Polsce czytałam, że norma to 3,0 mm, choć któraś z Was pisała, że 2,5 mm.


Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące się dzisiaj. Ja idę do gina, ale pewnie zbada, wypisze kolejne badania do zrobienia i już...
 
Do góry