reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Jopal- masz racje dziewczyna , ktora lezala ze mna miala kiljakrotnie przekroczone normy i lezala ponad 2 tyg cos innego jej podawali niz mi. Ja mialam nieznacznie podwyzszone, ale nie mniejsze swedziawki. Zakazali nam drapac brzucha, bo to moglo wywolac skurcze macicy.
 
reklama
witam
Magda ja bym na twoim miejscu pojechała do szpitala wieczorem bo wiem jak swędzenie potrafi być uciążliwe na początku ciąży strasznie mnie skóra swędziała jak wracałam z pracy potrafiłam przez cała drogę się drapać a ludzie patrzyli się na mnie jak na jakiegoś brudasa mi pomaga oillan i tylko to jak powiedziałam o tym lekarzowi że mnie tak skóra swędzi bo naczytałam się o cholestazie to sie tylko zapytała czy oillian pomaga jeśli tak to ona nie widzi wskazań do badań dalszych.Trzymam kciuki żeby jak najszybciej Ci przeszło.
 
Dziękuję dziewczyny :tak:

Kurcze,naczytalam się ze to może być tylko uczelnie,albo hormony....położna powiedziała, żeby poczekać. Żeby w razie co w nocy przyjechać. Mam wrażenie,że znowu to wraca...jak wytrwam do rana,a swędzenie znowu w nocy będzie takie koszmarne,to rano juz nie będę się zastanawiać. Kuzwa,żeby to dało się zrobić prywatnie badania....ale się nie da. Jeszcze łeb mi pęka i mam mega zgage,a T w pracy do 22 :-(
 
Nie no,są gdzie niegdzie prywatne przychodnie,ale nie u mnie. Ja bym zapłaciła,tylko nie mam gdzie....mi chodzi o to,że i tak zrobią te badania. Ja to wiem. Robią wszystko jak tylko im powiem,ale wiecie...ja chciałbym sama dla siebie,żeby wiedzieć,czy panikę wszczynac :-p Akurat na NHS pod tym względem nie narzekam :-)
 
Magda wspolczuje swedzenia :/ zdarla bym pewnie skore z siebie.
A ja juz po wizycie. Glukoza przeszla bez problemu :) machnelam na 3 lyki pielegniarka tylko patrzyla czy wsio wypilam i poszlysmy z corka godzinke pospacerowac :) przy pkazji kupilam malej buty do przedszkola :) jakby cos nie tak bylo to zadzwoni polozna w czwartek a jak bedzie ok to nie bedzie dzwonila :) serducho wali jak dzwon i tyle. :-) a i jeszcze jedno szczescie parking znalazlam pod samym domem haha co rzadko sie zdaza :)
 
magda i jak tam???
czarna pospacerować? U nas trzeba siedzieć 2 godz ewentualnie do kibelka można wyjść ale zadnego chodzenia aczkolwiek wcale mi to nie pasuje bo przez te 2 h bym polatala po miescie;-)


My z corcia w łozkach jesteśmy od 20,jakos ciemno się szybko zrobilo nie patrzyłam na godzine wykapalam ja i siebie patrze a tu 20 :-) hehe odpoczniemy:)
 
reklama
Do góry