reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Zanag w Pl chyba standard,ale wiesz w uk mają wszystko inaczej. Raz pytałam czemu mi tu nie podają,to babka mówi,że usg jest tylko maszyną. Wystarczy 1mm niedokładnie zaznaczyć i jest to duża różnica dla rzeczywistego wymiaru. Z innymi wymiarami jest podobnie,ale oni zaznaczają to na siatce centylowej i patrzą,czy dziecko rośnie regularnie. Nie wiem,czy tak być powinno,ale tak robią i już. W sumie to szkoda, że mi nie mówią wagi i długości,bo chciałabym wiedzieć :-p
 
reklama
Annte dziękuję :-) Czyli muszę na wizycie zgłosić,bo wygląda na to,że to się podstępnie dzieje. Jeszcze na usg zapytam jak nisko jest malutka. Mam wrażenie, że bardzo nisko,choć dno macicy wysoko...ehh.... Trzymaj się. W szpitalu lekarze na pewno unormuja sytuacje u Ciebie :-)
 
oomamba narożnik z Bodzio o nazwie Karmen 3os. i tak, zamierzamy na nim spać. Dzis dopiero skapnelam sie ,ze to bardzo niziutko ale mam nadzieje,ze dam rade z niego wstac po calej nocy. A moze raczej sie wyturlam hihih

Co do wazenie i mierzenia maluszka ,to nam na poczatku mowila ile mierzy a teraz to juz tylko wage podaje.
 
Ulenka a jaka powierzchnia spania? My co prawda mamy osobną sypialnię ale jak kiedyś chłopaki moje będą chciały osobne pokoje, to my przejdziemy do salonu i szukam naroznika, który potem też spelni funkcje naszego łoża:) NIe myślalam nigdy o Bodziu, chociaż mamy z niego kuchnię i szafę na przedpokoj. muszę się przyjrzec
 
Witajcie Dziewczynki!

Gratuluję udanych wizyt!


Uleńka- ja też mam narożnik z Bodzio, dokładnie model Alka, kupowałam go 2 lata temu, spaliśmy na nim dobre pół roku, zanim urządziliśmy sobie sypialnię. Narożnik prezentuje się fajnie, ale niestety na dłuższe spanie się nie nadaje. Przepraszam, że tak piszę, ale my naprawdę byliśmy umordowani śpiąc na nim. Oby inny model miał wygodniejsze spanie.

Dziewczyny błagam pomóżcie- zauważyłam, że puchną mi stopy, najbardziej palce i śródstopie. Moje wszystkie balerinki mnie cisną. Czy są jakieś sposoby, aby to załagodzić?
 
Ostatnia edycja:
Cześć :)
Anula, trzymaj stopy w zimnej wodzie i odpoczywaj z uniesionymi nogami np. opartymi na wysokiej poduszce. Mnie to pomaga. Szkoda, że nie znam sposobu na opuchnięte palce u rąk. Musiałam już zrezygnować z obrączki i pierścionka. I czuję się goła :(

Nie zdążyłam Wam wczoraj napisać, jaka spotkała mnie niespodzianka w domu. Wchodzę na 1 piętro, a tam nie ma ścian między naszymi pokojami. Wchodzę na 3... a tam nie ma żadnych ścian!! Panowie w 1 dzień wszystko elegancko zburzyli! Jestem pod mega wrażeniem ich tempa pracy. Do środy ma być zrobiona cała brudna część a potem tylko budowanie i wykończenia :) Niestety, mąż dziś w pracy więc sam będzie zamawiać drzwi i okna w poniedziałek. Ja mam w planach jechać dziś Tesco i obczaić jakość ich ubranek.
Gin wczoraj powiedział, że Piotrek ma długie nogi, więc skupiam się na r. 62.

Miłego dnia!
 
reklama
Hej dziewczynki,,

u teściowej śpimy na narożniku Bodzia no i na takie jednorazowe noce jest ok bo na dłuższą metę to nie bardzo, druga sprawa, że my w sypialni mamy łóżko 1,80 więc te 40 cm to bardzo dużo, ale kiedyś też będziemy musieli zlikwidować sypialnie ale, że u nas duże pokoje to wtedy kupimy taki wielki narożnik.

Anula na stopy owszem moczenie w chłodnej wodzie (najlepiej z miętową solą do stóp) ale oprócz tego kremy albo żele z miętą są rewelacyjne najtańszy jest chyba w rossmanie ich własnej marki ja mam w tej chwili bo innego u nas nie mogłam znaleźć. Kiedyś był też z perfecta mama ale teraz właśnie nie mogłam go nigdzie znaleźć. Ja o dziwo wogóle nie puchnę aż wszyscy są w szoku.
 
Do góry