reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

reklama
no i musze sie Wam pochwalić. kupilismy dzis sobie naroznik (bo wlasnie tylko tego nam brakowalo) a malemu nowy fotel rozkladany. Jestem zadowolona bardzo. Jak juz wszystko bedzoie na swoim msc to porobie foty i Wam pokaze.
 
Ulenko super! Na pewno będzie ślicznie wszystko wyglądać :tak: Koniecznie potem pochwal się :happy: I masz rację. Lepiej dziś posiedzę w domu :tak:

Eli pisz koniecznie bom ciekawa ;-)
 
KAtjana wspolczuję problemów z zębami, ja w poprzedniej ciazy też przeszłam kanałowe za jednego zęba 400zł, w dodatku ni z tego nie z owego Ułamała mi się jedna scianka zęba ehh
Zanag trzymam kciuki bo akurat 18:) daj znać czekam na same dobre wiesci:)

MAgda ja też Arka karmiłam hippem:) ciekawe ile w nim tej "organicznosci":)
Ale mnie rozwaliłaś tym cytatem z forum:-D

Dusienka no skołowanie jest z tym kp:D Ale co do utraty jędrności, to ja uważam, że piersi najwięcej na jedrnosci tracą przez ciążę, a nie przez kp.
i nie wyobrazam sobie kapac raz na 2 tygodnie hahah:D

Ulenka a skąd naroznik? tzn z jakiejś ogolnodostepnej firmy typu black red white itp?? Ja też się rozglądam za naroznikiem, mam zamiar kupić jak najszybciej. I powiedz, zamierzacie spac na nim??
 
Ja wiem, że krzyż w ciązy boli, ale w nocy to było takie dziwne. Nie mijało w żadnej pozycji, dosłownie jakbym okres miała i taki silny ból :-( Wystraszyłam się, dlatego pytałam Annte o to skracanie szyjki. Kurcze, dobrze że już nie długo mam wizytę, to muszę im powiedzieć,żeby sprawdzili...

Madziu nie kojarze żebym Ci odpisywala ale może to moja amnezja ciazowa. O co pytalas konkretnie?
 
Cześć, ja już po USG. Wszystko ok, Piotrek nadal Piotrkiem :D Niestety, kiepski sprzęt i synek nie zważony, gin dał radę tylko zmierzyć najważniejsze organy. Mały w ogóle nie miał ochoty na współpracę, podobnie jak i mama... Czekam na męża a potem prosto do spania!
 
Annte pytałam Cie o skracanie szyjki rano. Tzn wczoraj wspomniałas po wizycie, że masz szyjkę skróconą i chciałam wiedzieć czy czułas to jakoś? Po prostu ten ból krzyża z nocy mnie wystraszył, a nie chce wszystkiego zwalac na spojenie i czekać aż coś się stanie. U nas badanie szyjki nie jest standardem,więc sama już nie wiem....czułas jakiś ból? Czy kompletnie nic?


Zanag u mnie wcale nie podają długości dziecka i wagi. Wskaźnikiem wzrostu dziecka jest tu długość kości udowej, obwód głowy i brzuszka. A pisze to, żebyś nie czuła niedosytu. Następnym razem się dowiesz ;-) Najważniejsze, że jest ok i Piotruś rośnie zdrowo. Gratki :-)

Oomamba hehe...już ja tam wiem, że w tych organicach nie ma nic szczególnego,ale wybieram je,bo to u mnie jedyne z probiotykami. W Pl kupowałam Hummane ;-)
 
Magda, dzięki za uzupełnienie :) Myślałam, że to standard - waga i długość ciałka, zwł że przy obu badaniach lekarze powiedzieli, że się nie uda zrobić pomiarów :) Resztę sama dopowiedziałam
 
reklama
Madziu nie czułam nic szczególnego. Nie bolało mnie nic oprócz spojenia ale nie wiem czy ma to związek. Poza tym nie oszczędzałam się. Podobnie jak Ty. No i mała naciska na szyjke, główka jest bardzo nisko.
Teraz spina mi się brzuch. Co chwilę. Muszę wziąć nospe. Trochę się boję.
Gin badał mnie dowcipnie i robil usg dopochwowe żeby ja dokładnie zmierzyć.

I przepraszam, że nie napisałam os razu.

Zanag u mnie też gin określa wagę na podstawie obwodu brzuszka główki i długości kości nóżki.
Długości nie podaje już bo dzieci sa już za duże.
 
Ostatnia edycja:
Do góry