reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Tabelka zrobiona, rzućcie okiem i dajcie znać czy może być. Czekam na pozostałe mamy :)

Ja od dziś słomiana wdowa. Cały dzień spędziłam z N u mamy. Dziś mega boli mnie kręgosłup, ruchy są ale rzadkie. Ogólnie po nic nie robieniu nie mam siły.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jopal - no to super, że synek tak expresowo załapał siusianie do kibelka ;) gratulacje!

annte - u mnie tez przez ostatnie dni mały jakby mniej daje o sobie znać.
A tabelka fajna :) Nie za dużo danych i jest fajne porównanie płci :)

Ja lecę się wykąpać i spać. Jutro powrót do pracy po urlopie. Ojj, będzie ciężko.

Miłej nocki.
 
Witajcie,
zgodnie z przewidywaniami, ciężko było rano... ale nie tyle wstać, co się zebrać. Wypadłam z rytmu i wszystko trwało dziś blisko 2 razy dłużej...
Po 3 tyg wracam do pracy, z lekkimi obawami, co zastanę... Z tego co kojarzę, 1/3 biura jest teraz na urlopie, więc pewnie będzie ciekawie :)
Życzę Wam Dziewczyny udanego dnia i 3mam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Witajcie!

Estranea- no co za Twój Mężuś niedobry brzuszka nie dotyka! Musisz mu Kochana dać reprymendę, przecież to takie piękne momenty. Mam nadzieję, że się poprawi!

Jopal-
braaawo dla Edzia! Ale masz już dużego i dzielnego synka.

Annte- dzięki za zrobienie tabelki!

Zanag- jak pięknie, że Piotruś taki aktywny!

Agrafka
- Kochana zbieramy siły na kolejny cały tydzień!

A ja słuchajcie już nie mogę znieść upałów, kiszę się w domu pod wiatrakiem, jestem nie do życia. A tu na cały tydzień zapowiadają dalej upały nad morzem, Boże daj mi siły...
 
Widzę że nie tylko ja chce chłodku :)
Witam

ja dziś mam wizytę u gina ,taką zwykłą , pewnie dostane skierowania na badania i na usg , zobaczymy jestem na 12:45 więc trochę czasu jeszcze mam
 
anula- ja już też mam dość, jak zawsze czekałam na lato, tak teraz marzę o późnej jesieni
anette- super tabelka, na razie wygrywają siurki :-D
A ja wstałam dziś z Damianem o 9:30 :-D rekord pobity, dziś nie jest za upalnie, jest rak szarówa na dworze i może z 23 C
Miłego dnia :)
 
Hej dziewczynki wszystkie narzekacie na upały, a ja się normalnie czuję jak ryba w wodzie wszyscy mnie podziwiają, że tak fikam, sama się dziwię, w poprzednich ciążach juz bym dawno padła. A ciśnienie moje to po prostu szok wczoraj 120/50 takiego niskiego to jak od lat nie miałam, a wpierszej ciąży to wogóle gestozę miałam i mega skoki cisnienia także teraz to normalnie rewelka.:-D Jestem zachwycona takim stanem rzeczy;-).

Dzisiaj wsuwam swojskie małosolne mniami pycha.

wiecie co napisałam do miisi żeby się do nas odezwala, widziałam że się loguje więc może napisze.
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Ja od rana w robocie, ciężko.... Noc prawie nieprzespana - z powodu upałów i chyba za dużo w podświadomości myśli o przedszkolu i pracy. Do tego Kuba 2 razy się obudził.

agrafka - ale Wam dobrze, tak długo śpicie :)

jopal - super, ze się tak dobrze czujesz. Mi od zeszłego tyg. upały dają się we znaki, ale nie jakoś szczególnie. Daję radę :)

I wiecie co, dziś zamówiłam na allegro kombinezonik dla maluszka na zimę. Używka za 15 zł +przesyłka :)
W weekend naszła mnie wielka ochota na kupowanie ciuszków.
 
Estranea jakbym wiedziała, że to dziewuszka to bym poszalała zakupowa ale dla chłopca komlpetnie nie odczuwam potrzeby, wszystkiego nadmiar:-). M.in. dlatego marzę o dziewczynce bo wszystko będę mogła przeżywać od nowa ale niestety ciągle muszę czekać.
My kombinezonik też mamy z lumpka siocha mi dla Edka kupiła za 5 zł, a że było dość ciepło (marzec) to nawet go nie ubrał, więc teraz będzie jak znalazł, w grudniu bez kombinezonu nie da rady a nowe to ceny masakryczne.
 
reklama
Cześć ;-)

Estranea dla meza należy się kopniak w tylek za brak zainteresowania brzuszkiem. Moj Adas szaleje :-) glaska, caluje, gada, slucha :-D

Anula ja tez mam problem z upalami... modle się o trochę deszczu...

eli kciuki za wizyte ;-)


Agrafka śpij jak synek daje ;-) ja tez dobrze śpię mimo latania w nocy na siusiu i upałów.

jopal ja pisalam do Misi jakiś czas temu smsa ale nie dostalam żadnej odpowiedzi...
 
Do góry