reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Dziewczyny dziś nie dam rady bo mąż wyjżEDZa i muszę go wyprawic. Ale od jutra będę miała więcej czasu wiec się tym zajmę.
 
reklama
kruszka, kontra - gratuluję dziewuch :)

Powoli robię się zazdrosna o córeczki... tyle się ich namnożyło ostatnio - nie mogła być jedna dla mnie ?

cypryda - udanego wypoczynku. Szkoda, że ubrania same się nie wyprasują, heh:)

A mnie coś dzisiaj brzuch pobolewa. Ale tak jakby żołądek lub nerwowo... Ostatnio jestem jakaś "nie w sosie", wszystko mnie denerwuje. Może to dla tego. Ale trochę się martwię, mam nadzieję, że wszystko jest ok. W środę mam wizytę i nie mogę się doczekać.
 
Mam dzis okropny dzien bylismy nad woda a nasza corka byla tak niegrzeczna wogole sie nie sluchala mielismy nocować u teściów ale dlatego ze tak sie zachowywała zabierala zabawki szwagierki córce darla sie,zwinelismy sie do domu i jutro ma kare nie wychodzi na dwor. Po prostu to co robila jest nie do opisania aż z tej bezsilności usiadlam i sie poplakalam,na pocieszenie dostalam kopniaka od dzidzi:) a teraz jestesmy w domu i jest spokój... Echh...czasem mam po dziurki w nosie tego wszystkiego! Przepraszam ze tylko o sobie ale musialam sie komus wyżalić(jeszcze trochę i u teściowej bym sie poplakala) ....:'(
 
Widzę Wszystkie się weekendują i nie ma co czytać;-)

U nas ciężki dzień wczoraj, Edek wziął do buzi męża tabletkę na nadciśnienie, zgryzł i wypluł od razu ale tak się przestraszyłam, że na pogotowie pojechałam, w sumie pół dnia w nosie przez to ale wszystko dobrze się skończyło, ale małż miał taką jazde że wrrrr.... :angry::angry::angry:Jakie te chłopy są nie odpowiedzialne no gorzej jak z dziećmi. Przygotował sobie tabletkę, za chwilę przybiega do mnie Rysiu że Edek ma taty tabletkę w buzi ja się dre czemu zostawił tabletkę i lecę do Edka już większość była wypluta wymyłam mu buzie mokrym ręcznikiem i pojechałam na pogotowie. A mój chłop zapomniał, że nie wziął tabletki myślał, że ją zjadł. O kolejkach w pogotowiu to już nawet nie wspomnę gdyby coś mu było to chyba by mi się w tej kolejce tam wykończył, a lekarzom się wcale nie spieszy przerwy po pół godziny między pacjentami i to na SOR-ze
Wieczorem pojechaliśmy się spotkać ze znajomymi, ja chciałam szybko do domu wracać bo droga 50 km a ja umeczona ale tak nam się dobrze gadało, że wróciliśmy to była 2.30.
Dzisiaj nad jeziorko z dzieciakami ale małż jeszcze odsypia więc pewnie po południu.

Witaj Olushia ja tak długo posta pisałam, że w miedzyczasie Ty się pojawiłaś.
 
Cześć :)
Wesele prawie odespane! Mąż wypił z kolegami parę kolejek, a ja się czuję jakbym miała kaca... ;) Głowa ciężka i wciąż mi gra muzyka. Trochę poskakałam i na koniec strasznie zaczął mnie boleć brzuch, więc poza posiadówkami, na bardziej aktywne imprezy już się nie nadaję :(
Największą atrakcją dla mojego męża były 2 tygodniowe bliźniaczki :D przesłodkie maleństwa! Ci chwile mnie szturchał i wolał "zobacz, jakie one malutkie, zobacz jak się je wyjmuje z wózka, o - tak się trzyma główkę, to Piotrek też będzie taki tyciusi po urodzeniu"? :D Mogę się założyć, że gdybym spytała, jaki był kolor kwiatów na stole to by było nie wiem, ale identyczny wózek, co miały dziewczynki, mąż znalazłby w necie w parę chwil :D
 
Hej :-)

Jopal wyobrażam sobie jak się musiałaś bać o synka... Mąż na drugi raz będzie bardziej uważał.

zanag super ze trochę się pobawiliscie ;-) moj Adaś tez zwraca uwagę na wszystkie maluchy teraz ;-) i na wózki.

My juz dzis z rana dwie godziny byliśmy na plaży, skwar straszny... teraz na 14 do rodziców na obiad i Mąż smiga na żużel a potem mecz a my z Synkiem z rodzicami/dziadkami na plażę :-) juz powinno być trochę chlodniej ;-)

Udanego dnia Kochane ;** aaa i gratuluję wszystkim udanych wizyt i zdrowych Maluszków ;-)
 
reklama
Witam się niedzielnie:-)
Ale sie wk...dzisiaj! Mialam mega ochote na tarte na francuskim ciescie z kremem cytrynowym (mascaropne ze smietana) normalnie miodzio i wiecie co 2 razy krem mi sie zwazyl! pierwszy raz w zyciu cos mi w kuchni nie wyszlo! nie dosc ze kasy stracilam na to G...mnostwo to jeszcze nie wyszlo i bedzie tarta z lkupnym kremem z proszku buuuuu. Ale na szczescie jest tez dobry.teraz czekam az stezeje i do amciu sie zabiore.

Jopal jej juz widze co wczoraj przezylas...niestety tak to jest z facetami a my biedne oczy dookoloa glowy bysmy musialy miec.

Zanag dobrze,ze troszke sie pobawilas,a co :-) dzidzius tez sie wyszalal u mamusi w brzuszku hihihi

Ewelinka zazdroszcze tej plazy,ja przed wiatrakiem i cala mokra.
 
Do góry