reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Witam się i ja :) zrobiłam wczoraj betę i jest znaczny wzrost :) więc jestem dobrej myśli ale zobaczymy dzisiaj po wizycie ;) miłego dnia
 
Aniu to daj znac jak będziesz po wizycie! :)

Ja przyrostu nie robiłam, co ma być, to bedzie, a bedzie dobrze!
Badałam za to progesteron w 7dpo (33) i w 14dpo (53), razem z betą.
Był przyrost tutaj :-D
 
Anncka, a ja mam mdłości... :baffled:
Fimka, a kiedy masz wizytę, bo nie złapałam? :zawstydzona/y:
Ania, trzymam kciuki za wizytę! ;-)
Dziewczyny, rozumiem, że o ciąży informujcie najbliższych jak już będzie potwierdzona?
 
Wizytę mam 11.04, powinno być w suwaczku :)
My mowimy teraz w sobote teściom (to bedzie 6tc), bo później będziemy ich widzieć pod koniec maja, a to już będzie koniec I trym :szok:
chcemy koniecznie na zywo, a nie przez tel.
A moim rodzicom na Wielkanoc, bedzie już po wizycie (8tc).
A reszczie (znajomi, dalsza rodzina) ok. 10-12tc.
 
Ostatnia edycja:
Odwołuje to że mam dzisiaj dużo energii.. Minęły dwie godz od wstania a ja flak :p. My rodzinie powiemy po wizycie na której zobaczymy serduszko
 
Witajcie !
Dołączam do Was z moją fasolką . Totalnie nie mam objawów i do dziś nie wierze ze się udało..
 
Hej Argissa! GRATULACJE!! :-)
O, to już jesteś dużo później niż my. 5tc + 5? Czyli już 6tc kkończysz.
Może załóż suwaczek, łatwiej bedzie się nam nawzajem rozpoznawać :)
 
reklama
Do góry