reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Póki co mało, ale będzie dołączać co rusz kolejnych mamuś!! Czekamy na WAS!

Mam 24 lata, pracuję. W kwietniu minie 2 lata od naszego ślubu.
O dzidzię staramy się oficjalnie od października 2013, udało nam się w 6cs :tak:

Z niecierpliwością czekam na 1 wizytę u gin.
Umówiłam się w 7tc. Wcześniej słyszałam że nie ma sensu, bo i tak może nie być nic widać.

Tak Matik, ja już po terminie @. W środę skończę 5tc :-)
 
No to super, ja mam jeszcze tydzień ok. Bo na pewno owu było szybciej niż pokazuje to program . Przecież w 7 dniu po owu nie miałabym takiej kreski . Kolejne dni coraz mocniejsze naszczęście , więc jestem dobrej myśli . Nic innego mi nie pozostaje ;) jak czekać . Powodzenia dziewczyny :) &&&&
 
Matik, ja już po terminie, tak :sorry2:

Dziewczyny, wiem, że może za wcześnie, ale zrobiłam już listę grudniówek (pomysł z innych miesięcy), mam nadzieję, że się nie obrazicie :zawstydzona/y: Lista na Was czeka ;-)
 
Dzień dobry dzisiaj :-)
U mnie samopoczucie fatalnie, jestem kłębkiem nerwów i zmęczenie mi się udziela jak nigdy :no:
 
No cześć :-) ja dzisiaj pospalam sobie do 10 bo mam wolne w pracy :-) więc jakoś więcej energii mam od rana. A powiedzcie mi macie już mdłości? Bo ja nie.. W pierwszej ciąży też miałam bardzo słabe a skończyło się źle.. Więc już sobie wkrecam,choć wiem że mogą jeszcze przyjść. A sa i takie które wcale nie mają...
 
reklama
Jeszcze nie mam mdłości.
Generalnie poza sennością i czasami bólem w podbrzuszu (nie cały czas), to nic mi nie jest.
Ale mdłości to tak w 6tc z tego co slyszałam.
Więc myślę, że spokojnie :tak:

Ja dzisiaj zrobiłam 2 sikańca, żeby sobie popatrzeć i krecha jest już b. gruba!
Nie moge się doczekać wizyty!!
 
Do góry