reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Aaa, bo w "o sobie" chyba inaczej było :)
No to tak jak my!! :)

Super, super! ZAPRASZAMY!! :)

Jakieś objawy? Mdłości?
Kiedy masz termin?
 
reklama
Czyli objawy podobne jak u nas.
To chyba normale.
Chciałabym więcej, ale pewnie przyjdzie na to czas.
A ja już się niecierpliwię gdzie te mdłości!! :-D
 
Przyznam się ze 2 lata doszukiwałam się objawów. Co miesiąc miałam pełen pakiet objawów ciązowych typu zawrotu głowy,mdłosci,sikańsko a ciązy brak było :) Teraz w sumie czuje ze coś się dzieje " na dole" ale na pewno nie jest to nic z objawów ktore teoretycznie większość z dziewczyn w 5tc opisywało :) Mam nadzieje ze nie załapie się na haftowanko i inne sennosci bo chciałabym normalnie pracować :) Póki co czekam na wizytę serduszkową a ona dopiero w 8tc - za 2 tygodnie..jak ja tyle wytrzymam ? nie wiem :szok:
Obstawiona jestm lekami..co 3h coś łykam , mam nadzieje ze to starczy aby fasolek chciał ze mną zostać :tak:
 
A jakie suplementy przyjmujesz?
Pewnie że zostanie z Tobą!!
Ja też mam do wizyty jeszcze prawie 2 tyg.

Będziemy się wspierać! :)
 
Na podtrzymnie ciązy...luteina dopochwowo 3x2 , duphaston 3x1 , magnez 3x2 , estrogeny do jutra i no spę 3x2 , także troszke tego łykam :szok: oczywiscie folik do tego od 3 lat :wściekła/y:
 
Ooo, to widzę, ze full zestaw :szok:
Ja poki co biorę tylko Acard (na własną rękę).
Progesteron mam wysoki (53 14dpo) więc chyba ok.
No i urozmaicam dietę w warzywa, owoce, czerwone mięso.
Byle do I wizyty!!
 
Ooo, to widzę, ze full zestaw :szok:
Ja poki co biorę tylko Acard (na własną rękę).
Progesteron mam wysoki (53 14dpo) więc chyba ok.
No i urozmaicam dietę w warzywa, owoce, czerwone mięso.
Byle do I wizyty!!
jestem po ivf..wiec w moim przypadku z góry jest podtrzymanie ciązy..zanim jeszcze ona powstała :tak:
też modle się o te 2 tyg zeby wszystko było ok do wizyty..duzo leże , zdrowo się odzywiam , jem te wszystkie leki
 
reklama
Do góry