reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Slonkoonline biedulko! Oby to przeziebienie szybko przeszlo! No a mdlosci to juz chyba musisz jakos zniesc kochana. A co drugi tydzien masz na pierwsza zmiane od 6 rano?
 
reklama
MILKA to różnie bywa. Akurat teraz mam od wtorku na 6.15 ;) Ale czasem jest tak, że w ciągu jednego tyg mam tak i tak.

Tak źle nie jest z tymi mdłościami. Tak sobie tylko narzekam, jak mi źle.
 
Milka, u mnie nie ma mowy o zdejmowaniu stanika :D Tylko do kąpieli i do spania.
W sumie tak i tak nie dobrze, bo bez czuję się jakbym nosiła ciężarki powieszone na cyckach :D Nie wiem czy pisalaś, albo nie doczytałam, bylas juz u ginekologa??? :)
Już nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty u gin. Mam nadzieje, że wszystko jest na swoim miejscu :-(
 
Czeac dziewuszki..kurcze nadrabiam Was ale jakoś cięzko mi się wbić..
Zaczyna panikować przed wizytą poniedziałkową..no tak jest jakoś strachliwa ze lekarz powie ze coś nie tak...wrrrrrr nie moge przestać o tym mysleć :no:
 
dzien dobry :) ja juz po sniadanku , teraz czas zalegiwania na kanapie ;) musze zaczac pisac z komputera a nie z tel bo jeszcze nie pamietam wszystkich nickow i nie pamietam co mialam do kogo napisac :confused:
Kciuki za dzisiejsza wizyte bo chyba ktoras dzis ja ma :)
Milego dnia !
 
czarna2532, według suwaczka dzis zaczelam 6 tydzien.

Nie, nie, zaczęłaś 7tc. Wszystko gra!
Suwaczek dobrze pokazuje, zobacz u mnie, 6t (skończony) i 1 dzień = 7tc.
To w ten sposób liczy.

Milka a to jednorazowy incydent? Czy długo się utrzymywało?
Jak dłużej albo jeszcze jutro bedzie to bym nie ryzykowała i skonsultowała to z lekarzem.
Badałaś progesteron?
 
Ostatnia edycja:
Sprawdzam bielizne co godzine, jak narazie jest wszystko ok, plamien brak.

Katjana hehe, ciezarki na cyckach :D dobre porownanie! Nie, jeszcze nie bylam, pojde w przyszlym tyg :) poprosze o wszystkie badania, ciekawe czy cos zyskam ? Obyy! Bedziemy trzymac kciuki jutro, na pewno wszystko jest w porzadku! :)

Argissa bez paniki kochana!! Głowa do gory, cyc do przodu,nie dzieje sie nic zlego wiec wszystko bedzie ok! :)

Fimka w tej ciazy jeszcze nie mialam zadnych plamien, dzis rano pierwszy raz dostrzeglam. Taki kolor brazowawy. Malutenko tego bylo, ale bylo. Nie bralam progesteronu, nic bo ja mieszkam w UK, tu nie daja takich rzeczy na wczesna ciaze :( za tydzien (jezeli wszystko do tego czasu bedzie dobrze) na pewno o tym wspomne i poprosze o luteine choc mam czarne mysli co do tego, ze mi ja przepisza...
 
Kurczę, zapomniałam że Ty w UK.
Hmmm, miejmy nadzieję, że to jednorazowy incydent.
Oby się nie powtórzyło.
Odpoczywaj dużo, nie przeforsowuj się, będzie dobrze! :tak:
 
milka u nas w Belgii tez nic nie daja do 12tc, bo mowia ze to naturalna selekcja :( ja ublagalam gina i dostalam zapobiegawczo progesteron ale to naprawde w drodze wyjatku
 
reklama
Cześć dziewczyny ja walczę ze zmęczeniem i wymiotami. Wpierwszej ciąży nie miałam tak... też się meczycie czy u Was przebiega to normalnie bez mdlości, wymiotów i metalicznego posmaku?
 
Do góry