reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Dziewczyny, dziś chyba taki smenty dzień dla nas :( ja tak zbzikowałam ze właśnie swojego biednego mężczyzne wysłałam do apteki po test... Ehh... Upokoje sie jak zobaczę druga kreskę już mocną
 
reklama
slonkoonline bhcg nie musi byc robiona na czczo bo to jest hormon

aguska nie stresuj sie i nie rob tego testu , poprostu czekaj na wizyte u lekarza , test testowi nie rowny a jak kreska bedzie slabsza to zafundujesz sobie niepotrzebny stres
 
Ostatnia edycja:
aguska dokladnie tak jak smerfetka mowi, nie rob testu. ja zrobilam dzis rano i kreska duzo bledsza niz wczoraj, co prawda test innej firmy, ale ja i tak sie zetresowalam na calego i nadal sie boje :( nie funduj sobie tego samego.
 
A gdzie tam, nie wytrzymałam przecież, zrobiłam :-) druga kreska taka jak testowa, uspokoiłam się, no przynajmniej na 5 min :p to moja pierwsza ciąża, może dlatego tak przeżywam
 
xAnkax bardzo mi przykro :sorry2: Ja o 3 ciążę starałam się 7 cykli. Zawsze w samą owulkę,
a jednak czekaliśmy sporo na naszego synka. Być może tak musi być, może to jeszcze nie
ten czas, ale uda się na pewno. Mocno trzymam kciuki!!! Powodzenia w staraniach:happy2:

Milka my chyba mamy ten sam termin porodu, bo mi wychodzi również 4tc+4 dni:happy2:
Oczywiście ja jestem niemalże pewna,że pokroja mnie jeszcze w listopadzie, ale kto
wie? Może uda się donosić do grudnia;-)
Co do wizyty u położnej, to tak. Pierwsza jest taka wstępna. Zakładają kartę ciąży.
Mierzą ciśnienie i u mnie nigdy nie ważą :-p Spisują cały wywiad i tu im opowiedz
o swoich obawach, Gdzie masz się zgłosić w razie jakiś niepokojących objawów?
Dadzą Ci różne nry telefonów. Rozumiem Twoje obawy, ale zaufaj położnej. Te kobiety
mają na prawdę ogromne doświadczenie. Na pierwszej wizycie badań nie robią, ale
zawsze możesz poprosić GP o skierowanie. Mi w 3 ciąży moja GP zrobiła komplet
badań, jak tylko jej powiedziałam,że jestem w ciąży. Wspomnij o poronieniu,że chcesz
się upewnić,że jest ok,że nie trzeba suplementów. Ja Trzymam kciuki za Ciebie bardzo
mocno...zobaczysz, wszystko będzie dobrze:tak:
Ja mieszkam w Walii od ponad 4 lat, wcześniej w Anglii w somerset. Wolałam tamte rejony,
bo było cieplej i mniej wilgotno, ale jeśli chodzi o widoki i okolice, to Walia cudna. Mamy do oceanu
kilka minut drogi autem, masę pięknych plaż dookoła, ale i góry...warto to zobaczyć:happy2:

Aguśka ja mam jeszcze jeden test elektroniczny i zrobię go za dwa tyg, żeby zobaczyć,
czy betka rośnie;-) Co prawda już przywykłam,że ciąża, to ciąża, ale jednak gdzieś ta jedna
nutka nie pewności jest:sorry:

Wszystkim dziękuję za miłe powitanie:-)
 
Dziewczyny, nie wiem skąd jesteśmy ale ja proponuje aby jak już nam sie uda zafasolkowac, donosic, urodzić, to musimy sie spotkać :)
 
aguska ze spotkaniem moze byc problem , ja bylam wczesniej na dwoch forach bb i nigdy nie udalo nam sie spotkac tzn dziewczyny z jednego sie spotkaly ale ja niestety nie moglam doleciec do nich :(
 
Może nam sie uda ;-) może akurat w jednym terminie będziecie w polsce a nam tu na miejscu już trochę łatwiej :)
 
reklama
Dziewczyny bede pisac jaki mi neta naprawia , za dwa tygodnie mam usg pierwsze okresu od 29 lutego niema piersi bolą i ciagle zmęczona chodze plus chory synek .Pozdrawiam
 
Do góry